Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
2345

jak powiedzieć mamie

Polecane posty

Mam problem bo nie wiem jak powiedzieć mamie. Dla jasności przepisałam się z jednej klasy do drugiej. Obok mojej szkoły jest żabka. Na przerwie 1 godzinnej pomiędzy lekcjami poszłam z koleżanką do żabki ale zapomniałam o tym powiedzieć mamie  ponieważ nie mam zgody że sama mogę wychodzić . W żabce kupiłam hot doga i wracając do szkoły spotkałam panią która zdenerwowana powiedziała że niemogę wychodzić  sama i że mam powiedzieć pani Asi mojej wychowawczyni (czyli mojej starej wychowawczyni ) która stała z 12 metrów odemnie że byłam w żabce oczywiście nie powiedziałam otym ale boje się że ta pani zapyta mojej starej wychowawczyni czy powiedziałam jej że byłam w żabce . U mnie wszkole jest zasada o które niewiedziałam że trzeba powiedzieć o tym nauczycielowi boje się że moja mama się o tym dowie i będzie jej przykro bo to wsumie takie trochę wagary tylko wyszłam na 5 minut. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 2345 napisał:

Mam problem bo nie wiem jak powiedzieć mamie. Dla jasności przepisałam się z jednej klasy do drugiej. Obok mojej szkoły jest żabka. Na przerwie 1 godzinnej pomiędzy lekcjami poszłam z koleżanką do żabki ale zapomniałam o tym powiedzieć mamie  ponieważ nie mam zgody że sama mogę wychodzić . W żabce kupiłam hot doga i wracając do szkoły spotkałam panią która zdenerwowana powiedziała że niemogę wychodzić  sama i że mam powiedzieć pani Asi mojej wychowawczyni (czyli mojej starej wychowawczyni ) która stała z 12 metrów odemnie że byłam w żabce oczywiście nie powiedziałam otym ale boje się że ta pani zapyta mojej starej wychowawczyni czy powiedziałam jej że byłam w żabce . U mnie wszkole jest zasada o które niewiedziałam że trzeba powiedzieć o tym nauczycielowi boje się że moja mama się o tym dowie i będzie jej przykro bo to wsumie takie trochę wagary tylko wyszłam na 5 minut. Proszę pomóżcie

Hej. Od razu mówię ze nie widzę w tym nic złego ze na przerwie godzinnej wyszłaś na chwile po jedzenie. Nie opuściła lekcji Ani nie uciekłaś ze szkoły, zrobiłaś wsm to co w kazdej innej szkole byłoby traktowane na luzie. Myślę ze twoja mama nie będzie miała tego za zle bo nie zrobiłaś nic złego. Dziwię się zachowaniu nauczycielek ze zrobiły z tego taki problem ale no ok, maja zasady ustalone z góry. Nie bój się że będą z tego krążyły jakąs wielką sprawę, pewnie o ttm zapomną skoro nic ci sie nie stalo, to też są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×