Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kap34

Moja dziewczyna nie chce nosić przy mnie stringów

Polecane posty

Mam "problem" z moją dziewczyną. Mianowicie nie ubiera ona do mnie stringów. Wie, że podnieca mnie to, i bardzo to lubię, ale ona i tak nic. Ubiera je jednak np na uczelnię, czy jak idzie na miasto-czyli tam, gdzie nie ma mnie. Mówię jej wtedy dlaczego tam je bierze, a jak ja ją poproszę to nie chce. Mówi wtedy, że ciągle ja o to proszę i jej się odechciewa, więc mówię żeby wzięła chociaż raz na jakiś czas to dam jej spokój, ale ona nic. Kiedyś żeby sprawdzić co zrobi nie mówiłem jej o tym przez dłuższy czas, i i tak nic, jak nie nosiła do mnie tak nie ubrała, a na wyjścia już tak... Bardzo chciał bym żeby ubrała kiedyś tego typu bieliznę do mnie. Ma śliczne pośladki, wręcz idealne. Tymbardziej do stringów. Męczy mnie jednak to, że do innych nie ma przeszkód żeby je ubrać, a do mnie tak. Może woli zwracać uwagę innych, niż moją. I woli podobać się innym niż mi 😞 Nie wiem czy coś robię nie tak, czy jak uważacie? Dodam jeszcze tylko, że jestem myślę atrakcyjnym mężczyzną, kobiety się za mną oglądają albo rzucają spojrzeniami. Proszę o jakieś rady jeśli je macie.Mam "problem" z moją dziewczyną. Mianowicie nie ubiera ona do mnie stringów. Wie, że podnieca mnie to, i bardzo to lubię, ale ona i tak nic. Ubiera je jednak np na uczelnię, czy jak idzie na miasto-czyli tam, gdzie nie ma mnie. Mówię jej wtedy dlaczego tam je bierze, a jak ja ją poproszę to nie chce. Mówi wtedy, że ciągle ja o to proszę i jej się odechciewa, więc mówię żeby wzięła chociaż raz na jakiś czas to dam jej spokój, ale ona nic. Kiedyś żeby sprawdzić co zrobi nie mówiłem jej o tym przez dłuższy czas, i i tak nic, jak nie nosiła do mnie tak nie ubrała, a na wyjścia już tak... Bardzo chciał bym żeby ubrała kiedyś tego typu bieliznę do mnie. Ma śliczne pośladki, wręcz idealne. Tymbardziej do stringów. Męczy mnie jednak to, że do innych nie ma przeszkód żeby je ubrać, a do mnie tak. Może woli zwracać uwagę innych, niż moją. I woli podobać się innym niż mi 😞 Nie wiem czy coś robię nie tak, czy jak uważacie? Dodam jeszcze tylko, że jestem myślę atrakcyjnym mężczyzną, kobiety się za mną oglądają albo rzucają spojrzeniami. Proszę o jakieś rady jeśli je macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×