Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Może jakaś znudzona pani chce popisać 

Podchodzę od tyłu wsuwam ręce pod twoją bluzeczke. Nie masz stanika. Pieszcze krągłości twoich piersi, wyczuwam suteczki. Całuję cię w kark szyję. Zamykasz oczy podoba Ci się to. Ci..ka spragniona twardego ku.. sa robi się mokra. Odwracasz się ściągam z ciebie bluzeczke. Twoje sterczace z podniecenia piersi działają na mnie. Całuję je lize zataczając kręgi wokół sutkow. Podnosisz moją głowę nasze usta spotykają się w namiętnym pocałunku. Języki splatają się. Łapie cię za pupę podnosze ty oplatasz nogi wokół mnie. Zanoszę cię do sypialni, kładę na łóżku. Zdejmuje z ciebie resztę ubrania. Twoja wygolona ci. ka jest cała mokra dawno nie miała ku.. sa w sobie. Rozchylam uda całuję ich wewnętrzna stronę. Powoli zbliżam się do różyczki. Zaczynasz cicho pojękiwać. Lize ją wkładam paluszek. Drżącym głosem mówisz. Och  tak tak rób. Spijam twoje soki. Drżysz kazesz przestać bo zaraz dojdziesz. Podnosisz się zdejmujesz mi spodnie. Wygolony ku. as sterczy jak maszt. Uśmiechasz się bierzesz go do ręki. Ściągając napletek wkładasz go do ust. Teraz ja odpływam wiesz jak się nim zająć. Czujesz jego twardość chcesz go mieć w sobie. Leżę na plecach wchodzisz na mnie powoli pozwalasz wejść mu całemu. Poruszasz biodrami. Pochylasz się chcesz żebym całował piersi. Łapie cię za tylek nadając rytm twoim ruchom. Przekręcam się jestem na tobie moje pchnieciami są mocniejsze jeczysz coraz głośniej. Słyszę weź mnie od tyłu. Wypinasz się widzę jak ci. ka ocieka sokami. Ku. as natychmiast naciera trafia bez pomocy. Wchodzi głęboko dopychasz żeby wszedł cały. Ręką pieszcze guziczek. Pchniecia są coraz szybsze i mocniejsze. Ci. ka zaczyna pulsować jeczysz głośno zaraz dojdziesz. Ci. ka zaciska się na
ku.. sie opadasz targana skurczami. Tylko biodra sztywna pała utrzymuje w górze. Orgazm wywołuje w tobie niekontrolowane ruchy. W końcu ja wybucham w tobie. Ci. ka wypełnia się ciepłą cieczą. Opadamy razem ku. as wysuwa się z ciebie. Spoceni lezymy wtuleni w siebie a sp..ma wypływa z mokrej ci. ki.

harryjan1@gazeta.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×