Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iloveandhate

Moja dziewczyna rysuję po ręce ,,koledze''

Polecane posty

Witam, zmagam się z dosyć dziwną sytuacją i uczuciem zazdrości ;), ale od początku. 

Jestem ze swoją dziewczyną 2 lata w związku, ona ma 17 lat a ja 18. 

Byłem wczoraj u niej w szkole na przerwach i siedziała z kolegą w ławce z którym chodziła wcześniej przez kilka dobrych lat do szkoły i teraz też są razem w klasie, ten kolega ma swoją dziewczynę i też jest z nią od 2 lat, jak im się układa tego aż tak nie wiem, z tego co słyszałem od innych, spędza z nią dużo czasu a nawet olewa kolegów. Wiem też ,że wcześniej moja dziewczyna się jemu podobała, z sylwetki wygląda lepiej ode mnie, ja jestem chudy on umięśniony ale już mniejsza z tym.

Z rana o 7.46 napisałem jej kilka sms, typu jak się czujesz, kocham Cię, miłego dnia itd. odczytała je, ale nie odpisywała do godziny 10.27 ponieważ o tej napisałem ponownie ,,ej halo'' otrzymałem odpowiedź ,,Cooo'' o 10.30 zaczyna się 15 minutowa przerwa więc do niej poszedłem i zastałem ją właśnie w ławce z kolegą (prawdopodobnie nie odpisywała mi bo z nim gadała na przerwach w ławce) , z kim siedzi do tego nic nie mam, nie pytałem się dlaczego mi nie odpisywała, ponieważ nie chciałem się wypowiadać publicznie a tym bardziej kiedy on siedział obok niej a ja usiadłem przed nią przy ławce, przy nim okazywała mi swoje uczucia ale nie przyszła obok mnie usiąść tylko siedziała przez cały czas obok niego a ja naprzeciw, przytuliła się na przywitanie a na koniec dała mi buziaka jak już się pożegnaliśmy bo zaczynała się lekcja, normalnie z nią rozmawiałem jakby nigdy nic, z kolegą tez zamieniłem parę słów ale bez szału. Za jakieś 2 godziny przyszedłem ponownie do niej na przerwę i zauważyłem że ma porysowaną rękę ale nie moja dziewczyna tylko ,,jej kolega którym siedziała w ławce'' od długopisu miał narysowane kwiatki i jakieś inny gówna, aż tak się nie przyjrzałem, na szczęście w tedy moja dziewczyna już nie była w klasie tylko na korytarzu więc zapytałem się jej czy to ona mu rysowała na ręce i powiedziała ze tak i ,,ze jestem bardzo spostrzegawczy xd''

Ja wtedy trochę się ze smuciłem w środku i powiedziałem jej że nie podoba mi się takie zachowanie z jej strony, ponieważ uważam to za lekką filtrację, czy mam rację, czy może nie? 

ona oczywiście odpowiedziała odrazu ze to nic takiego.

 

Zapomniałem dodać również, że ostatnimi czasy spędzamy trochę mniej ze sobą czasu ponieważ, moja dziewczyna pracuję po szkole do późnych godzin i chciałbym, żeby to ona mi poświęcała uwagę a nie wiadomo komu... Gdy ona pracuję wgl ze sobą nie sms, nie dzwonimy ani nic.

 

 

Edytowano przez iloveandhate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem też wyjaśnić jeszcze o tych sms, powiedziałem jej, że byłem zdenerowany bo odczytywała wiadomości a nie odpisywała a tym bardziej, że pisałem jej nie jakieś głupie tylko miłe wiadomości i chciałem się dowiedzieć jak się czuje bo przedwczoraj wieczorem mówiła, że kiepsko i nie potrafiła nawet krótką wiadomością przez 2h odpisać np. tak wszystko okej? Nie każe jej pisać rozprawki na 3 strony przecież.

 

A ona mi powiedziała na temat tych sms ze mam sie ogarnac

Edytowano przez iloveandhate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić spodobał jej się koleżka i tyle. Pozostaje ci tylko obserwacja, może to "niewinny" flirt a może znak, że coś ma się na rzeczy. Widzisz co się dzieje jak poruszasz ten temat. "Wszystko jest okej, coś sobie ubzdurałeś, weź się ogarnij, o co ci chodzi, nic nas nie łączy" itp. Jak panna zacznie ograniczać czas który spędza z tobą to będziesz miał znak żeby się ewakuować. Swoją drogą nie sugerowała ci nigdy żebyś poszedł na siłownie albo coś? Jak będziesz jej ciągle ten temat podkręcał to się wkurzy i specjalnie nie będzie się odzywała do ciebie przez parę dni a wiesz komu ten czas wtedy poświęci. Więc lepiej jej nie prowokuj. Wiem że pewnie w środku się gotujesz na samą myśl ale takie jest życie, nic na to nie poradzisz. Czas pokaże.  Jak to mówią "pożyjemy, zobaczymy"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj kolezanki, uczesz jej wlosy, zrob warkocze, najlepiej jak twoja dziewczyna to widzi

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za odpowiedzi, dowiedziałem się ,że jak jej powiedziałem w szkole o tych porysowancych rękach to przesiadła się do koleżanki i nie siedziała już z nim w ławce, czy to coś zmienia?

Edytowano przez iloveandhate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×