Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NotTheChoosenOne

Jak zaimponować kobietą mając 168cm wzrostu?

Polecane posty

2 godziny temu, NotTheChoosenOne napisał:

Zacznijmy od tego ,że jak na swoje lata (a mam ich 20) jestem bardzo niski. Nigdy nie powodziło mi się w życiu uczuciowym, kobiety nigdy do mnie nie lgnęły, czytałem wiele podobnych tematów na kafeterii i w nich zawszę przewijał się temat prześladowania w szkole czy w pracy ze względu na właśnie niski wzrost. Osobiście nigdy nie miałem takich sytuacji, mam dość mocny charakter i ludzie mnie wręcz uwielbiają, niestety tylko pod względem przyjaźni. Nie raz słyszałem od przedstawicielek płci pięknej ,że jestem za niski albo ,że nadaję się jedynie na dobrego przyjaciela. Brzydki raczej nie jestem, twarz mam dość spoko, do otyłości bardzo dużo mi brakuje mimo to żadnych szans.

Ma z was ktoś podobną sytuację i wie jak podejść do tego na spokojnie? Ciągłe bezowocne próby są męczące i dołujące więc dlatego jestem tutaj, może macie jakieś rady na poprawę samooceny, pewności siebie czy też jak  pogodzić się z tym ,że pozostaje mi celibat?

Dzięki wielkie ,że dotrwałeś/aś do końca,

Patryk, Lat 20 

Nie wszystkie kobiety zwracają uwagę na wzrost. Znam pary gdzie facet jest niższy. Szukaj a w końcu znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kurka na maśle napisał:

I co, wtedy sobie zaimponujesz?... Masz jakas pomieszana hierarchie wartosci - przeszkadza Ci wlasny wzrost, a nie przeszkadza mysl o ewentualnym wspieraniu biznesu robionego na szeroko pojetej krzywdzie ludzkiej. Ogarnij sie, serio.

Nie wiem co ma do siebie to ,że przeszkadza mi mój wzrost, a skorzystanie z usługi kobiety która wie co robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aisa40 napisał:

Nie wszystkie kobiety zwracają uwagę na wzrost. Znam pary gdzie facet jest niższy. Szukaj a w końcu znajdziesz

Szukać na siłę też nie ma sensu, jeśli będę nachalnie łazić i zarywać do każdej kobiety efekt będzie przeciwny do zamierzonego. A przynajmniej tak mi się wydaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, MamaMai napisał:

Chciałam powiedzieć że większe szanse masz u niższych kobiet, skoro twój wzrost jest dla Ciebie problemem. A tak w ogóle to na ulicach widzę dużo niskich facetów za rękę z dziewczynami. Kurze jakby każdy z nich tak myślał jak ty to seminaria pękałyby w szwach. No chyba ze gustujesz w jakiś wyższych u których możesz mieć mniejszeszanse.

Owszem w pracy mam koleżankę którą uważa że prawdziwy facet zaczyna się od 180 cm. Haha to mój mąż nie jest dla niej prawdziwym facetem. Najważniejsze że dla mnie jest😉 dla niej nie musi. A ty chłopie zacznij szukać w sobie pozytywów..Bo wzrostu nie zmienisz, choć w książę od biologii pisało ze chłopcy rosną do 24 rż.

Ktoś doradzał żebyś przypakowal, yyyyyy no nie wiem czy nie będziesz wydawał sie "kwadratowy", a tym samym.jeszcze niższy. Choć wiadomo zależy tez wszystko od twoich proporcji ciała.

Wspaniałe rady, jedyne z czym bym uważał to z tym przypakowaniem. Może dla siebie będę atrakcyjny, ale dla innych zamienię się w kwadrat co nie będzie służyło już wystarczająco "krótkiej" budowie mojego ciała 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NotTheChoosenOne napisał:

Szukać na siłę też nie ma sensu, jeśli będę nachalnie łazić i zarywać do każdej kobiety efekt będzie przeciwny do zamierzonego. A przynajmniej tak mi się wydaje 

Nie chodzi mi o nachalne zarywanie do kazdej kobiety. Kazda ci sie chyba nie podoba?🙂 poza tym kobiety nie lubią zbyt nachalnych.

Po prostu badz sobą, poznawaj ludzi i w końcu się trafi ta jedna. Nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Druhu napisał:

Jak minimajk może mieć dziewczynę, to może mieć każdy. 

Mini Majk za rok zostanie sam, a jego pannica będzie kręciła grube kokosy w show biznesie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aisa40 napisał:

Nie chodzi mi o nachalne zarywanie do kazdej kobiety. Kazda ci sie chyba nie podoba?🙂 poza tym kobiety nie lubią zbyt nachalnych.

Po prostu badz sobą, poznawaj ludzi i w końcu się trafi ta jedna. Nic na siłe.

Oczywiście, z poznawaniem ludzi nie ma problemu. Nachalny też nie jestem, staram się po prostu dobrze bawić i może w końcu na kogoś trafię 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, NotTheChoosenOne napisał:

Oczywiście, z poznawaniem ludzi nie ma problemu. Nachalny też nie jestem, staram się po prostu dobrze bawić i może w końcu na kogoś trafię 😁

Trzymam za to kciuki🙂

Sama mam 180cm wzrostu i nie mam problemu ze wzrostem facetów

Edytowano przez Aisa40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×