Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leinz

Genialna Książka - Perła Prozy Współczesnej

Polecane posty

Książka pod tytułem "Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza" - jest to prawdziwa perła wśród dzisiejszej/współczesnej literatury pięknej, dlatego chcę ją polecić. 

Kategoria: Poemat, Filozofia, Sztuka, Literatura Piękna, Proza Współczesna, Poetyzowana Liryzowana Proza, Mistyka, Gnoza  

ridero.eu/pl/books/fatalizm_niesfornego_czasu_swit_bezgranicza/

       Pozwolę sobie przedstawić piękną książkę, o bogatym języku i zawierającą wiele mądrości, czysta duchowa strawa, zostałem upoważniony do proklamacji/kolportażu. Lecz głównie z własnej chęci i inicjatywy chciałem się podzielić tą pozycją, ponieważ ta książka jest zatrważająco niezwykła, bogata językowo, wciągająca w rzeczywistość metafizyczną w sposób bezpośredni, co bardzo rzadko się zdarza, zawiera wiele mądrości uwikłanych w poetycznych i filozoficznych alegoriach, metaforach, symbolach, co znaczy, że każde słowo może zawierać drugie dno a metafory ciągną się przez wiele akapitów. To nie są bajania, autor rzuca same konkrety, proszę zobaczyć na rozdział II. Jest naprawdę niesamowita, ale to jest moje zdanie. Kiedy dostałem to darmo od autora, od razu chciałem to wszystkim wysyłać, zgodził się więc to robię. Także nie mam zamiaru spamować, jest to czysty kolportaż, autorowi nie zależy na zarabianiu. Książka jest wręcz nieziemsko napisana, zawiera bardzo wiele odpowiedzi prostych i jasnych na różne pytania egzystencjalne, powiązane z biblijnym Słowem, greckim Logos, hinduskim Shabdem lub Anahad Nad. Czyli mowa o fundamentalnych sprawach, o wewnętrznej mocy twórczej lub Woli poprzez nauki „Mistrza”   Nie każdy polubi taki rodzaj prozy, ale wierzę, że ktoś się taki znajdzie. 

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na email leinzcompany@gmail.com a wyślę za darmo, niestety nie mogę tutaj podać linku do e-książki w pdf.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×