Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jula_001

Młody wygląd

Polecane posty

Zwracam się z pewnym problemem, a mianowicie strasznie młodym wyglądem. Mam 17 lat, za pół roku 18 a ludzie dają mi 12. Może niektórym ten problem może wydawać się dziwny, ale to jest naprawdę kłopotliwe, ludzie traktują mniej poważnie, chłopak żaden w moim wieku nie zagada bo każdy myśli, że jestem dzieckiem, a sam fakt, jacy ludzie są zdziwieni gdy słyszą ile naprawdę mam lat jest też dość niekomfortowy. A rzecz, której najbardziej się boję, to że będę miała problem ze znalezieniem pracy, bo żaden pracodawca nie będzie brał mnie na poważnie. 

Jednak dochodząc do sedna, zwracam się z pytaniem, czy jest jakiś sposób aby wyglądać starzej? Wezmę pod uwagę wszystkie rady, bo mi samej już kończą się pomysły.

Wstawiłabym swoje zdjęcie dla zobrazowania, ale nie bardzo wiem czy jest tutaj taka możliwość ani jak to zrobić.

Edytowano przez Jula_001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z fryzurą? Grzywka zawsze odmładza, ale odwrotnie nie wiem, bo nigdy się nie interesowałam. Może znajdź dobrą fryzjerkę/stylistkę? Możesz też spróbować z delikatnym makijażem, ale nie próbuj się nim postarzać, tylko po prostu podkreślić np. oczy czy usta - może  w Douglasie Ci pomogą? Czasem robią makijaże i od razu dobierają najlepsze kosmetyki. Nie próbuj ubierać się poważnie, bo prawdopodobnie będziesz wyglądać śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam ten problem do 26 roku życia..by kupić alohol to dowód chcieli. Może trochę się podmalować ? Usta rzęsy?msz dobre geny po prostu.a powiedz mi jesteś szczupła?

Edytowano przez szywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na codzień maluję brwi, rzęsy, podkład, eyliner. Oprócz tego z natury jestem dość drobna i niska (155). Grzywki nie mam. Dlatego też nie wiem, co jeszcze więcej mogłabym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×