Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malla

Lamblie

Polecane posty

Witajcie, od 2 lat mam problem z powracającą lambliozą i jestem na skraju załamania, leczyłam się już wszystkimi możliwymi lekami - Metronidazol, Macmiror, Tinidazol w maksymalnych dawkach w połączeniu z Cholestilem. Stosowałam też suplementy takie jak Vernicadis, nalewka z czarnego orzecha, olejek z oregano, pestki dyni. Metody leczenia również wszystkie możliwe, jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe, z 10 dniowymi przerwami. W diecie unikam cukrów prostych i wszystkich szkodliwych produktów. Higiena wzorowa, przelewam wszystko co się da wrzątkiem. Po wybraniu leków wynik jest ujemny przez krótki czas, a po ok. miesiącu wynik znów jest dodatni. Dodam, że choruję na Hashimoto. Brak obecnych innych patogenów. Co jest powodem nawrotów i gdzie szukać przyczyny problemu? Po ostatniej konsultacji z gastrologiem przepisany został Xifaxan przez 10 dni po 6 tabletek dziennie, mimo tego że badanie nie potwierdziło SIBO 🤷‍♀️ + probiotyk Entolactis, który brałam przez ten miesiąc kiedy był spokój z tym dziadostwem. Od niedawna znów pojawiły się objawy. Wynik z pewnością będzie dodatni. Nadzieja na to że kiedyś uda się to wyleczyć została już dawno pogrzebana głęboko pod ziemią 😫. Dodam, że rodzice również mają objawy i wyniki dodatnie, raz też po miesiącu, a czasem nawet po pół roku. Pies, który nas najprawdobniej zarazil te 2 lata temu jest już długi czas zdrowy, leczony metronidazolem. Nie wiemy czy zarażamy się ciągle z zewnątrz czy po prostu to frajerstwo potrafi się ukryć gdzieś w organiźmie i wyleźć na żer wtedy kiedy chce. Czy ktoś wie co może pomóc, aby uniknąć tych nieszczęsnych, uprzykrzających życie nawrotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×