Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam byłam z partnerem 4 lata zostawił mnie bo stwierdził że się nam nie układa ale stwierdził że możemy się przyjaźnić nie utrzymywaliśmy kontaktu a po tygodniu zaczął wydzwaniać i pisać spotkaliśmy się bo stwierdził że tęskni a gdy zobaczył że mam wywalone przestał się odzywać a za chwilę znowu daje o sobie przypomnieć parę razy nocowałam u niego do niczego nie doszło potrafi zadzwonić i pytać się gdzie jestem co robię z kim z kim już się spotykam nie rozumiem tego bo zerwał ze mną więc po co się interesuje. Z tego co wiem też ma kontakt bliski z inną dziewczyna ale powiedział jej że ma nie kazać mu wybierać pomiędzy nią a mną bo i tak wybierze mnie jak z nim rozmawiałam na ten temat dlaczego wybierze mnie skoro się tylko przyjaźnimy to powiedział że może kiedyś się dowiem i że ona zamąciła mu w głowie i dlatego tak to wszystko wygląda dodam, że byłam toksyczną osobą w związku bardzo toksyczna on trochę też, ale z biegiem czasu zrozumiałam swój błąd, moje pytanie brzmi dlaczego on tak robi coś dalej czuje do mnie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś do ciebie czuł  to nie obracałby innej.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą toksyczny związek to tylko walka z emocjami, huśtawka przez ,które będziesz się jeszcze gorzej czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest normalne że były nocuje u Ciebie po przyjacielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×