Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maria Kosmaczewska

Wykorzystała mnie i potraktowała jak śmiecia

Polecane posty

Od dzieciństwa byłam workiem treningowym dla swojej matki. Kazała mi ukrywać alkoholizm ojca, przez co specjaliści diagnozowali u mnie choroby, na które wcale nie chorowałam (np. autyzm, fobię szkolną).  Ojciec dawał matce pieniądze, a więc jakakolwiek próba sprzeciwienia się, kosztowała ją utratę środków finansowych. Sama pracowała i pracuje, lecz wpadła w pętlę kredytową i żyje po części na utrzymaniu swoich rodziców,  bo non stop pożycza od nich pieniądze i ich nie oddaje. Mieszkamy razem z nimi. Mam też siostrę, którą matka faworyzuje, jej wolno mieszkać w domu z dzieckiem i wolno było dzielić dom z toksycznym partnerem alkoholikiem, na co matka pozwalała i tolerowała pijackie burdy i ciągłe interwencje policji. Dziś mam 27 lat i zostałam bez niczego. Mam pasje i jestem idolką, posiadam fanów, lecz nie zarabiam na tym.  Mam też dar jasnowidzenia i nieraz we snie słyszałam jej przykre słowa, pozniej to się spełniło.Skończyłam też coś ponad liceum.Od wielu lat matka wraz ze swoim ojcem, a moim dziadkiem, stosują na mnie przemoc psychiczna,bierna agresje, chowają przede mną jedzenie. Jestem wykształcona i ambitna, lecz zostałam bez pracy z powodu nerwicy lękowej i ergofobii, czyli panicznego lęku przez podejściem do pracy. Wynika to z trudnego dzieciństwa, złych przeżyć związanych z mobbingiem w każdej pracy. Dziś matka chce mnie wyrzucić z domu, pod namową swoich koleżanek, by "zrobiła ze mną porządek" mimo tego, że matka sama żyje na utrzymaniu swoich rodziców i mieszka w ich domu, nie płaci rachunków za nic. Ja ich nie płacę, bo nie mam za co. Przez wiele lat okradała mnie z alimentów przyznanych mi, lecz gdy pozostałam bez pracy, jestem bezużyteczna.  Mój ojciec się na mnie zobojętnil, bo matka dokładnie potraktowała go tak samo jak mnie, głodziła, chowała jedzenie, lecz uciekł do swojej matki. Chłopak nie może mi pomóc, bo mieszka u rodziców, jego ojciec nie toleruje mnie z niewiadomych powodów. 

Dziś zapowiedziała, że jutro wyrzuci mnie z domu i zrobi ze mną porządek.

Nie wiem już , jak mam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×