Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sandra36

Co zrobić kiedy żonaty facet nie daje Tobie spokoju?

Polecane posty

Mam problem utrzymywałam z żonatym mężczyzna kontakt na waatapie jako kolega. W sumie to po prostu wzięłam go na robotę do domu. Remont łazienki zapłaciłam za usługę i tyle. Po jakimś czasie pisał na waatapie jako kolega i tylko. Jest żonaty i ma dzieci. Nie daje mi spokoju. Jakieś głupie propozycje piszę. Co zrobić żeby się odczepił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sandra36 napisał:

Mam problem utrzymywałam z żonatym mężczyzna kontakt na waatapie jako kolega. W sumie to po prostu wzięłam go na robotę do domu. Remont łazienki zapłaciłam za usługę i tyle. Po jakimś czasie pisał na waatapie jako kolega i tylko. Jest żonaty i ma dzieci. Nie daje mi spokoju. Jakieś głupie propozycje piszę. Co zrobić żeby się odczepił. 

Napisz mu, że o wszystkim powiesz jego żonie 😁

Nie dziękuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz, chcesz. Podnieca cię jego zainteresowanie i buduje twoje próźne ego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sandra36 napisał:

To już pisałam.

Nie odpisuj i zablokuj kontakt. W czym problem? No chyba, że podoba ci się i masz na niego ochotę? 😬Same sobie komplikujecie życie. 

Edytowano przez Magda bez loginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Nie odpisuj i zablokuj kontakt. W czym problem? No chyba, że podoba ci się i masz na niego ochotę? 😬Sama sobie komplikujecie życie. 

Babska takie są. Uwielbiają krążyć wokół banałów i karmić się marzeniami nie widząc oka cyklonu. Powiedzmy. Masz ochotę na kajzerkę z nutellą to pobieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sandra36 napisał:

Mam problem utrzymywałam z żonatym mężczyzna kontakt na waatapie jako kolega. W sumie to po prostu wzięłam go na robotę do domu. Remont łazienki zapłaciłam za usługę i tyle. Po jakimś czasie pisał na waatapie jako kolega i tylko. Jest żonaty i ma dzieci. Nie daje mi spokoju. Jakieś głupie propozycje piszę. Co zrobić żeby się odczepił. 

Daj mu i zajdź w ciążę. Gwarantuje, że szybko się od Ciebie odczepi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, amigo bubzu napisał:

Roksanka jakie masz cycofony??? 

Ooogromne dziś.  Dziś to aż ledwo co biustonosz zamknęłam. Czekam aż dotrę do domu i go ściągnę. Uwolnię moje mini arbuzy .

Edytowano przez TwojaMuuza
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×