Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kamila987

trudna sytuacja życiowa

Polecane posty

Piszę tu, żeby i trochę się wygadać, bo nie mam komu, ale też dlatego że ktoś może był w podobnej sytuacji, albo posiada więdzę na temat tego co mogę zrobić.

Mieszkam w malutkiej wiosce, dwa miesiące temu straciłam pracę, szukama sama i za pośrednictwem urzędu pracy, ale nic nie udaje mi się znaleźć. Mieszkam w domu, w którym nie jestem bezpieczna i muszę się jak najszybciej wyprowadzić. Nie mam żadnej rodziny ani znajomych, u których mogłabym się zatrzymać, nie mam też środków na to by wynająć choćby pokój, tym bardziej że i tak bałabym się że nie znajdę pacy i nie będzie mnie na nic stać i wyląduję na ulicy.

Czy są jakieś instytucje, domy pomocy, jakiekolwiek miejsca, do których mogłabym się zgłosić, a które mogłyby mi pomóc w tym, żebym miała jakieś miejsce w którym mogłabym się na jakiś czas zatrzymać, mieć dach nad głową, skorzystać też może z pomocy psychologa i stanąć na nogi? Chcę pracować, mieć lepsze życie, chciałabym pójść na studia (wcześniej mimo dobrych wyników matury nie mogłam z różnych przyczyn tego zrobić), ale muszę się najpierw wyrwać z tego miejsca.

Czy jeśli zgłaszałbym się do jakiejś instytucji o pomoc, to musi to być instytucja z mojego rejonu? czy mogłabym poszukać pomocy w jakimś większym mieśćie, w którym łatwiej byłoby mi o pracę i w którym miałabym możliwość studiowania?

Z góry dziękuję za wszelka pomoc i podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

centrum interwencji kryzysowej ogarnij, oni cie pokieruja

w urzezie miasta czesto prowadza takie programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×