Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jan6Nowak6

Seks - kto inicjuje?

Polecane posty

Pytanie do Pań w długoletnich związkach: kto rozpoczyna "igraszki"? Wy, czy partner?

Oraz pytanie dodatkowe: kto ma większe potrzeby i jak ewentualna różnica w poziomie libido wpływa na Wasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w związku, ale z jednym z partnerów seksualnych utrzymuje już dłuższe kontakty, i powiem tak, ze myślę że całkiem po równo to inicjujemy, libido też obydwoje mamy bardzo wysokie więc ładnie się zgrywamy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zielona45 napisał:

że całkiem po równo to inicjujemy, libido też obydwoje mamy bardzo wysokie więc ładnie się zgrywamy 😆

Po równo jest fajnie ....podobno też tak jest i ja to też odczuwam,  że mężczyzna w wieku dojrzałym lubi jak kobieta jest aktywniejsza co oczywiście nie znaczy, że jestem bierny ....lubię inicjować seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

Po równo jest fajnie ....podobno też tak jest i ja to też odczuwam,  że mężczyzna w wieku dojrzałym lubi jak kobieta jest aktywniejsza co oczywiście nie znaczy, że jestem bierny ....lubię inicjować seks.

Coś w tym jest. Mam 35 lat, kiedyś było mi wszystko jedno... Grunt, żeby jak najszybciej znaleźć się w środku :D. Im jednak jestem starszy tym bardziej kręci mnie i ważniejsze jest dla mnie, aby kobieta była jak najbardziej "napalona". Dlatego wolę kiedy partnerka jest na początku aktywna i inicjuje, ale dotyczy to zazwyczaj wysyłania komunikatu werbalnego, albo niewerbalnego "pragnę..." ;D. Dla mnie taki komunikat to "wyzwalacz" i później to ja przejmuję inicjatywę i jestem najczęściej bardzo aktywny w początkowych pieszczotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, zielona45 napisał:

Nie jestem w związku, ale z jednym z partnerów seksualnych utrzymuje już dłuższe kontakty, i powiem tak, ze myślę że całkiem po równo to inicjujemy, libido też obydwoje mamy bardzo wysokie więc ładnie się zgrywamy 😆

Może jednak jesteś w związku tylko nie jesteś tego świadoma 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

Może jednak jesteś w związku tylko nie jesteś tego świadoma 😉 

Niee, czysty układ między nami,  chociaż nie ukrywam że może być to potencjalny partner w przyszłości 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zielona45 napisał:

Niee, czysty układ między nami,  chociaż nie ukrywam że może być to potencjalny partner w przyszłości 😉 

Dobry seks łączy ludzi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz jedno raz drugie to chyba bardziej zależy od poziomu zmęczenia i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×