Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nowal

Ból pęcherza i swędzenie odbytu?

Polecane posty

Od 4 dni czuje ból w podbrzuszu wraz z uczuciem parcia na mocz. Przy oddawaniu moczu nie czuje zbytniego dyskomfortu raczej nie piecze ale jesli pójdę częściej do łazienki to leci po kilka kropel i jest to denerwujące bo dalej czuje jakbym miała potrzebę. Miewałam już takie dolegliwości ale zazwyczaj szybka reakcja przy użyciu furaginy dawała dobre rezultaty już po 1 czasem 2 tabletkach był spokój z dolegliwościami. A w tym wypadku tabletki biorę od 3 dni tak jak jest podane w ulotce 3 razy dziennie i nie ma specjalnej poprawy. Najdziwniejsze jest to że ból najczęściej pojawia się wieczorem. Dziś przez cały dzień był spokój myślałam że w końcu przeszło ale znów to samo. W piątek dałam mocz na badanie ogólne i posiew ale trochę nie przemyślałam że branie furaginy może zaburzyc wynik dlatego teraz przez weekend chce chociaż się powstrzymać od brania tego i w poniedziałek zrobić jeszcze raz. Póki co ratuje się nospą i ciepłym okładem. Nigdzie w necie nie znalazlam informacji na temat takich nocnych dolegliwości nigdy wcześniej też nie miałam tak długiego zapalenia przy branie furaginy. Z dziwnych objawów mam od ok tygodnia może trochę dłużej uporczywe swędzenie w odbycie oraz pieczenie. Podejrzewałam u siebie najbardziej typowe choroby hemoroidy lub pasożyty i hemoroidy co prawda mam bo są widoczne ale nie krwawią czopki też nie za bardzo pomagają wręcz czuje jakby bardziej podraznialy. Przy samo badaniu palcem czuje w środku jakby jakieś ranki które pieką. Póki co smaruje różnymi masciami i czekam czy może samo się zregeneruje co może być dosyć ciężkie bo przez to swędzenie i smarowanie masciami odczuwam częste parcie na stolec i pojawia się sporo sluzu. Obserwuje często kał odkad zaczęłam mieć takie objawy ale nie zauważylam żadnych ruchomych białych nitek które mogłyby wskazywać na owsiki dosyć często podcieranie sie chusteczki nawilżającymi i papierem by sprawdzić czy na pewno nie pojawi się jakiś pasożyt ale do tej pory nic takiego nie zaobserwowalam z racji że pod kątem takich spraw jestem dużą panikara oddalam już dwa razy kał na badanie na pasożyty oraz specjalny wymaz raz i nic nie wykryto wymaz podobno jest dokładniejszy dlatego chce go jeszcze powtórzyć z dwa razy dla pewności. Czytałam że owsiki mogą powodować różne infekcje intymne u kobiet ale nie odczuwam żadnego pieczenia w pochwie czy nawet cewce tylko ten pęcherz wydaje mi się to wszystko dziwne i nie wiem czy można w jakiś sposób połączyć to swędzenie odbytu z pęcherzem. Dziś spróbowałam zastosowac clotrimazolum maść na grzybice i zauważylam że trochę jakby było lepiej ale też nie do końca mozliwe ze coś bym sobie podraznila od środka i wdala się grzybice i czy może to ten pęcherz też byłby powiązany z grzybem? Uff już sama nwm co myśleć. Jeśli nie będzie poprawy do poniedziwlku to zapisze się do lekarza. Niedługo powinnam dostać okres ale to nie jest taki sam ból Jeśli chodzi o ten pęcherz. Proszę o jakieś Rady wynik ogólny moczu w załączniku na posiew jeszcze czekam chociaz i tak nwm czy podchodzić do niego wiarygodnie lrzez tą furagine. https://zapodaj.net/c723134917fea.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×