Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry, 

Moja sytuacja wygląda w ten sposób, że spóźniała mi się miesiączka dwa dni, po czym wieczorem postanowiłam zrobić test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Było na nim widać dokładnie dwie grube kreski. 

W nocy obudziłam się cała zlana potem, z bólem brzucha takim jak na okres. Rano nastąpiło krwawienie takie samo jak na okres, tak samo intenstywne natomiast drugiego dnia wieczorem już ustało. W czasie tej miesiączki zrobiłam testy ciążowe i każdy z nich wyszedł negatywny. Natomiast ja czuję się bardzo słabo, kręci mi się w głowie, mam nudności, jestem śpiąca i nie mam żadnego apetytu. 

Podejrzewam że była to ciąża biochemiczna, natomaist ze względu na moje dolegliwości zastanwiam się czy nadal mogę być w ciąży pomimo negatywnych testów ciążowych? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź beta HCG i jeżeli wyjdzie wynik wskazujący na ciąże to ponów go po 2 dniach czy przyrasta, czy spada. Jak spadnie to zapewne doszło do samoistnego poronienia. Zapewne gdyby nie te testy nie wiedziałabyś w ogóle o ciąży, a objawy mogą się nasilać przez stres z tym związany,  a niekoniecznie przez ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×