Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ania667

Żel plemnikobójczy, stosunek przerywany

Polecane posty

Cześć. 

Stosuje diafragme caya, niestety musiałam już ją wymienić i byłam bez, jedynie żel caya

W 9 dniu cyklu współżyłam ( zazwyczaj po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych moje cykle mają 26 dni) był to stosunek przerywany, wszystko zostało na zewnątrz + żel plemnikobójczy caya. Po stosunku na wszelki wypadek zaaplikowałam sobie jeszcze raz zel No i obudziłam się jak dziecko za późno że mam dni płodne a teraz owulacje. Pytanie mam do Was czy korzystała któraś z Was z samego żelu, bez diafragmy? 

Czy jest możliwość ciąży w moim przypadku? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żele, diafragmy i stosunek przerywany nie są bardzo skutecznymi sposobami antykoncepcji. 

 

Wiadomo, że lepiej z nimi niż bez, ale są skuteczniejsze środki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się. Tabletek nie mogę brać ze względu na migrenę a jednoskładnikowe to porażka w moim przypadku , cały czas szukam czegoś bardziej skutecznego co będzie odpowiednie dla mojego organizmu i przez brak diafragmy i przez ten czas zdecydowałam się na ten żel ale teraz jak na to wszystko patrzę to chyba zbyt odpowiedzialne nie było, przerwany + żel może będę mieć tym razem trochę szczęścia i nie będzie trzeba martwić się ale to dopiero okaże się. Mam nadzieję ze te dwie mniej skuteczne metody razem dadzą radę przez ten jeden głupi wyskok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diafragma jest tak samo skuteczna jak prezerwatywa przecież. Oczywiście, że sam żel trochę lipa w tej sytuacji, ale ogólnie z diafragmą jest bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale ja mowie o nie pełnym stosunku w połączeniu z żelem, chyba mniejsze ryzyko jak z pełnym stosunkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ania667 napisał:

Owszem ale ja mowie o nie pełnym stosunku w połączeniu z żelem, chyba mniejsze ryzyko jak z pełnym stosunkiem? 

Szansę na ciąże są naprawdę małe. Nie stresuj się tak. Jeśli chcesz być pewna to po prostu zrób test, albo idź na betę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Migotka95 napisał:

Szansę na ciąże są naprawdę małe. Nie stresuj się tak. Jeśli chcesz być pewna to po prostu zrób test, albo idź na betę. 

Tak sprawdzę na pewno ale narazie i tak jest za szybko bo jutro jest dopiero tydzień od stosunku a 4 dni od domniemanej owulacji według kalendarzyka a wiadomo jak to jest mogła być w czasie albo i nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2021 o 18:07, Anka94 napisał:

Diafragma jest tak samo skuteczna jak prezerwatywa przecież. Oczywiście, że sam żel trochę lipa w tej sytuacji, ale ogólnie z diafragmą jest bardzo skuteczny

Jak jest z wyjmowaniem diafragmy po odbytym stosunku? Jestem zainteresowana by zamówić, ale nie wiem czy nie będę się bała używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, DankaDanusia napisał:

Jak jest z wyjmowaniem diafragmy po odbytym stosunku? Jestem zainteresowana by zamówić, ale nie wiem czy nie będę się bała używać...

Ja caly czas mam obawy ze nie uda mi się wyjąć 🙈 po 6h od stosunku, nie wcześniej wyjmujemy diafragme 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wynik 0,05 13 dni po stosunku i 10 dni po owulacji jest wiarygodny i wyklucza ciążę? Beta zrobiona 4 dni przed spodziewana miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×