Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Renata67y

jak się czułyście 24 H przed aborcją?

Polecane posty

Jestem ciekawa bo strasznie mnie kłuje w sercu a jutro o tej porze dostanę narkozę tzn jakiś zastrzyk. Teraz to tak mi słabo jest, że nie wiem jak ja jutro tam pojadę.. Jeszcze te upały. Najpierw tłuc się busem do Krakowa a potem tam. I tak z powrotem. Masakra. Ktoś też się tak źle czuł jak ja?? ☹️😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się czuja kobiety przed aborcją, ale ja kiedy szykowano mnie do zabiegu łyżeczkowania ze względu na poronienie w 10 tc i jak zobaczyłam na usg obraz swojego dziecka to wyłam tam  tak bardzo, ze anestezjolog odmawiał podania znieczulenia z uwagi na wysokie tętno... ten obraz zostanie w mojej głowie na zawsze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jezu... Bardzo mi przykro, że musiałaś to przeżyć współczuję ... Ja na szczęście jestem w 5 tygodniu i widziałam tylko pecherzyk 3.6 milimetra.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potępiam Cię, szanuję decyzję. Nie jestem przeciwna aborcji, ale nawet nie wiesz ile ja bym dała by zobaczyć te 3.6 milimetra na monitorze. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Migotka95 napisał:

Nie potępiam Cię, szanuję decyzję. Nie jestem przeciwna aborcji, ale nawet nie wiesz ile ja bym dała by zobaczyć te 3.6 milimetra na monitorze. 

Ja tez.... 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. I tak jestem w oczach innych "morderczynią". Ale gdybym tylko miała sprawne serduszko... A mam niedomykalność.. Mam taki uraz do sexu, że całkowicie z niego rezygnuję. Po to aby nie było tragedii znowu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×