Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich. Temat był już tutaj poruszany, ale pojawiają się nowe metody i myślę, że warto zaktualizować. Bardzo proszę o opinie osoby, które stosowały laser dye vl. Czy warto i jak działa na przebarwienia sloneczne/hormonalne oraz czy efekty są w miarę trwałe? Ewentualnie może ktoś z Was zna lepszy sposób na pozbycie się przebarwien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2021 o 11:09, isabella27 napisał:

Witam wszystkich. Temat był już tutaj poruszany, ale pojawiają się nowe metody i myślę, że warto zaktualizować. Bardzo proszę o opinie osoby, które stosowały laser dye vl. Czy warto i jak działa na przebarwienia sloneczne/hormonalne oraz czy efekty są w miarę trwałe? Ewentualnie może ktoś z Was zna lepszy sposób na pozbycie się przebarwien. 

Ja też się zastanawiałam i zbieram informację od kilku miesięcy. Z tego co wiem jak bierze się antykoncepcje czy leki fototoksyczne to laser raczej odpada bo można sobie narobić jeszcze więcej.

Ja na koniec września idę na peeling- jakaś nowość z firmy arkana. Podobno dobry, max 300 zł.

Miałam też mezoterapię preparatem xela rederm- myślę że przebrawienia stały sie o ok 30% mniej widoczne po tym, ale koszt to od 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym peelingu Arkana ostatnio na YouTube słuchałam. Mężczyzna kosmetolog zachwalał. Będę wdzięczna za opinie tutaj. U mnie do tej pory tylko kosmetyki, ale nie widzę poprawy. No może witamina C daje rozjaśnienie ogólne twarzy, ale to na krótki czas. Mnie ten laser zainteresował, bo jest krótki czas rekonwalescencji i właściwie od razu można się pokazać światu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, isabella27 napisał:

O tym peelingu Arkana ostatnio na YouTube słuchałam. Mężczyzna kosmetolog zachwalał. Będę wdzięczna za opinie tutaj. U mnie do tej pory tylko kosmetyki, ale nie widzę poprawy. No może witamina C daje rozjaśnienie ogólne twarzy, ale to na krótki czas. Mnie ten laser zainteresował, bo jest krótki czas rekonwalescencji i właściwie od razu można się pokazać światu 😉

Ty też koniecznie daj znać, jak znajdziesz jakieś rozwiązanie. Ja peelingu spróbuje dopiero we wrześniu- podczas urlopu, cholera wie jak moja twarz zareaguje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2021 o 13:54, Sylwia1991 napisał:

Ty też koniecznie daj znać, jak znajdziesz jakieś rozwiązanie. Ja peelingu spróbuje dopiero we wrześniu- podczas urlopu, cholera wie jak moja twarz zareaguje.

 

Pewnie, jak tylko coś pomoże to napiszę. Powodzenia z peelingiem, czekam z niecierpliwoscia na opinię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×