Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jakoś 2 tyg temu powinnam dostać okres. W zamian tego pojawiło się ciemne brązowe plamienie,czasem prawie ze czarne, na przemian z krwawieniem. Plamienie sie skonczylo, teraz mam normalną białą wydzieline. Od kilku dni natomiast odczuwam kłucie w lewym jajniku,które promieniuje az do stopy, czasem do plecow. W sumie samo jakoś w sobie nie boli, nie czuje bólu w ciągu dnia. Najgorzej jest jak ucisne sobie tam.Miałyście tak kiedyś ze zamiast okresu pojawiło wam sie takie brązowe plamienie, czasem jest to brązowy śluz. Tylko czemu odczuwam ból i kłucie w lewym jajniku. Pod koniec kwietnia miałam takie same objawy. Bylam na usg jamy brzusznej i robiłam badania z krwi i nic złego nie wyszło. Czy to może być objaw czegoś groźnego? Tak jak mówię samo w sobie nie boli tylko przy ucisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci, żebyś poszła do ginekologa i niech ten zrobi Ci usg (nie jamy brzusznej) i wtedy będziesz miała pewność czy jest coś co może Cię niepokoić. Może masz torbiel na jajniku...? Może tak przechodzisz owulacje...? A okres może być taki jak opisałaś. Od jasnej różowej krwi po czarny kolor. To całkiem normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moni.B88 napisał:

Proponuje Ci, żebyś poszła do ginekologa i niech ten zrobi Ci usg (nie jamy brzusznej) i wtedy będziesz miała pewność czy jest coś co może Cię niepokoić. Może masz torbiel na jajniku...? Może tak przechodzisz owulacje...? A okres może być taki jak opisałaś. Od jasnej różowej krwi po czarny kolor. To całkiem normalne 

A czy przy torbieli są jeszcze jakieś inne objawy? Orientujecie się? Na usg jamy brzusznej nie byłoby widać torbieli? Z badan też nie wyszło żadne zapalenie, a miałam i z krwi i z moczu. Wtedy bol mi normalnie przeszedł nie bylo śladu. A teraz znów, no i tylko przy ucisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Eleonora77 napisał:

Jak na usg nie ma torbieli, to znaczy, że nie ma. Jw, okres ma prawo tak wyglądać. A ból może być owulacyjny. Też mnie solidnie boli owulacja, kiedyś bolało przy ucisku, może nie aż tak, że promieniuje, ale potrafi boleć jak okres. 

Dostałam okres, bólu póki co nie ma już. Może faktycznie to przez owulacje. Ale żeby aż tyle dni bolało tam przy ucisku przed okresem ..? Myślałam ze ból owulacyjny trwa max kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Eleonora77 napisał:

No tak, obstawiam, że raczej ze 3 dni max. Przed owulacją może boleć nabrzmiały pęcherzyk, po owulacji może boleć płyn pęcherzykowy, który wydostał się do jamy brzusznej. Też mi się zdarza. 

No czyli wychodzi na to ze to ten płyn pęcherzykowy bolał, jak uciskałam. Tak myślę. Zobaczymy, jesli ból się będzie powtarzał pójdę do ginekologa. Poki co przeszło jak ręką odjął, gdy tylko dostałam miesiączki. Może taka moja uroda. Chociaż nigdy nie odczuwałam takich boli przed okresem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×