Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dusia15

Czy znacie większego przegrywa niż ja? Co myślicie o moim życiu?

Polecane posty

Mam 25 lat i ciągle mieszkam z rodzicami. Nie mam pracy. Ledwo skończyłam technikum po którym zostało mi tylko wykształcenie średnie . Nie mam matury ani egzaminu zawodowego. Nie dlatego że nie chciało mi się uczyć bo uczyłam się bardzo dużo a i tak z wszystkich przedmiotów byłam słaba a może nawet bardzo słaba. Kiedyś ze względu na depresje i próbe samobójczą byłam w psychiatryku. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku ale czy to akurat ja musiałam na to zachorować. Nie mam męża ani dzieci. Dodatkowo jestem brzydka i tylko w makijażu wyglądam lepiej. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę aż 60 kg bo bardzo lubie jeść i nie jestem w stanie się powstrzymać.Dodatkowo mieszkam we wsi co bez prawa jazdy nie ułatwia znalezienia pracy. Próbowałam je zdać i nie zdałam nawet za 10 razem chociaż egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym. Praktyki nie zdałam mimo że wyjeździłam bardzo dużo godzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mam tyle samo lat. Maturę będę robić w maju w 2022. Zobaczymy czy zdam. Do prawa jazdy nigdy jeszcze nie podchodziłam. Mam 169 wzrostu ważę 88 kg. W psychiatryku nie byłam. Ale miałam 3 zabiegi usunięcia ciąży. W związku też nie jestem. Spotykam się z facetami za kasę. Tak muszę wytrzymać do końca 3 klasy. Też mi jest ciężko. Ale mam to w du..pie. Cieszę się że mam gdzie mieszkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie będę ukrywać że trochę przes...ane, ale wszystko zależy od chęci wzięcia życia za barki bo ma się je tylko 1. Jak nie idzie z naukami ścisłymi, to się bierze za humana,  albo pracę fizyczną, ale manualną. Jakieś kursy, cokolwiek. Jak nie tu, to w innym mieście, jak nie w Polsce, to można próbować żyć za granicą. A nie że się człowiek poddaje. 25 lat to początek życia, a nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×