Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej

Spadek libido po tabletkach antykoncepcyjnych , miała tak któraś z Was ?

Unormowało się to po jakimś czasie , czy zmiana tabletek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednio dobrana antykoncepcja nie powinna wywoływać żadnych skutków ubocznych. Każde tabletki są inne, mają inną dawkę hormonów. Ja byłam kiedyś na tabletkach vines one były właśnie z małą dawką hormonów i kompetnie nic się nie działo, dopiero po ponad roku zaczęłam mieć plamienia, już były to za małe dawki i zmieniłam rodzaj antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego zrezygnowałam z hormonów, teraz stosuje kapturek naszyjkowy diafragma Caya i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed pójściem po tabletki warto sprawdzać co się z tymi cyklami dzieje; w domu można sprawdzać poziom lh na testerze owulacyjnym afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie miałam spadku libido, po żadnych tabletkach, generalnie ni wyobrażam sobie, by coś mi libido blokowało, to nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×