Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sandra1309

Guz w pochwie czy to rak

Polecane posty

Dziewczyny muszę się wygadać bo oszaleje. Jakieś 7 lat temu w trakcie aplikacji globułki wyczułam mały guzek wielkości groszka. Poszłam  z tym do lekarza ale nic nie wyczuł. Chodziłam co pół roku na wizyty kontrolne i nic nigdy żaden lekarz nie zauważył. Później o tym zapomniałam aż do dzis. Urwał mi się sznurek od tamponu i przy jego wyciąganiu znowu go wyczułam. Jest tej samej wielkości na ściance pochwy dość blisko szyjki. Naczytałam.sie w necie że to na 100% rak pochwy bo w pochwie nie może być żadnych zgrubień guzków itd. Mało tego jedna Pani doktor nawet wspomniała ze lekarzowi ciężko jest znaleźć guzek i zadko kiedy je wykrywają hmm wychodziło by z tego że trzeba koniecznie i tam przeprowadzac samokontrole. I jeszcze wpominala że ani cytologi ani usg guzka pochwy nie wykryje. Strasznie się boję a lekarza mam dopiero za 3 tygodnie. Czy może ktoś spotkał się również z taką przypadłością. Ja jestem załamana i bardzo się boję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od 7 lat jest taki sam, to na pewno nie rak w tym momencie. Ale nie wiadomo co to i czy nie zezlosliwieje w przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musi zbadać lekarz, ale przydałoby się kontrola cyklu, bo to taka wiedza wyjściowa. Ja używam testera na ślinę afrodyta to znam poziom lh na bieżąco, lekarzowi zawsze na wizytach podaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×