Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weraa

Redutramine

Polecane posty

Jakie efekty? Smutki uboczne? Pamiętać że oryginalne są zielone, pojawili się oszuści co sprzedawaja pomarańczowe. Zapraszam do dyskusji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten redutramine to efedryna ? Bo wygląda identycznie w środku . Zapach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Annnita napisał:

Ten redutramine to efedryna ? Bo wygląda identycznie w środku . Zapach też.

A jak wygląda w środku? I jaki ma zapach?, nie wiem co posiadasz ale on nie ma w składzie efydryny i nie zauważyłam zapachu, inni chyba się zgodzą co mają oryginalny Redutramine. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Annnita napisał:

Ten redutramine to efedryna ? Bo wygląda identycznie w środku . Zapach też.

Efydryna ma kolor białego proszku, widocznie masz kolejna podróbke Redutramine. Oryginał to zielone kapsułki i zielony proszek w środku, nie ma innej wersji. Pewnie masz to o czym myślę i pierwszy raz kupując niestety od kogoś dostałam podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annnita napisał:

Ten redutramine to efedryna ? Bo wygląda identycznie w środku . Zapach też.

Efydryna ultra biel, smak chemiczny  co tutaj dużo mówić. gorzej w zapachu/smaku. To co posiadasz nie jest Retrudamine, nie wiem skąd ci oszuści się biorą. Ja już jedna zdemaskowałam co sprzedawała niby Redutramine, jak pisałam wcześniej pomarańczowe kapsułki, choć inni nawet mieli kolorowe, sprawdziłam jak wygląda to w środku biały proszek, dalszy ciąg było spróbować smak, na początku nic, po chwili niby cytrynowy smak, ale nie do końca, no i żółty palec, po zetknięciu ze ślina, lub woda kolor się na taki zmienia, choć wzięłam na palec to posmak czułam bardzo długo w buzi, jak otworzysz opakowanie smród niesamowity. Oczywiście jak weźmiesz kapsułkę w całości  po jakimś czasie czujesz posmak i to bardzo długo. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2021 o 12:54, Weraa napisał:

Jakie efekty? Smutki uboczne? Pamiętać że oryginalne są zielone, pojawili się oszuści co sprzedawaja pomarańczowe. Zapraszam do dyskusji. 

Ogólnie bez obrazy kobiety, kupujecie meridie, inne gówna co zostały wychowane 11 lat temu, a potem że nie działa, proste nie ma tego są podróbki, są przypadki ze kobiety mają po 8 kilo więcej, kogo wina? Głupoty, Teraz pojawili się ludzie co sprzedają produkt o czym jest temat, ale można  pisać 100 razy że zielone są oryginalne, wystarczy zapytać gdzie kupić, a potem pretensje ze nie działa. Proceder polega oszustów na tym że piszą Wam bajki że kolor powłoczki nie ma znaczenia ale co jest w srodku. No nie jest to prawda, można mieć mąkę lub gorzej o czym wcześniej pisałam, Śmierć na własne życzenie. Zgłaszać nam skąd się zamówiło, i oszuści nie będą mieli zysku a Wy pewność że nie umrzecie od świństwa garażowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

art. 55 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat pięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×