Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. 

Mam niedoczynność tarczycy, którą leczę ( euthyrox 50mg ). Gdzieś w internecie czytałam, że testy ciążowe przy niedoczynności często wychodzą fałszywe, pytanie czy tyczy się to pozytywnych jak i negatywnych? Czy mając negatywny wynik testu płytkowego jak i tego z krwi, który robiłam sama, mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że testy powtórzyłam po ok 7 tygodniach od współżycia. W zeszłym miesiącu była miesiączka, ale jak na mnie skąpa, testy wyszły wtedy również negatywne. Powtórzyłam je teraz ponownie, bo miesiączka się spóźnia, zrobiłam oba i ona negatywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, czy ja dobrze rozumiem? Był sex 7 tygodni temu, następnie okres i teraz po okresie nie było zbliżenia i obawiasz się ciąży sprzed tych 7 tyg? Jeśli to dobrze rozumiem, to ciąże możesz wykluczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Moni.B88 napisał:

Poczekaj, czy ja dobrze rozumiem? Był sex 7 tygodni temu, następnie okres i teraz po okresie nie było zbliżenia i obawiasz się ciąży sprzed tych 7 tyg? Jeśli to dobrze rozumiem, to ciąże możesz wykluczyć 

Dokładnie, w 99,9% przypadkach ciąża jest niemożliwa po okresie. 

 

Natomiast testy ciążowe, w przypadku niedoczynności tarczycy mogą wychodzić fałszywe, ale tylko te pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lisura.pl napisał:

Natomiast testy ciążowe, w przypadku niedoczynności tarczycy mogą wychodzić fałszywe, ale tylko te pozytywne. 

Co to za bzdura? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lisura.pl napisał:

Bzdura?

Sama prawda

🙈🙉 powiedz w takim razie jaki wpływ hormony tarczycy mają na beta hcg? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×