Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sbbwwielbiciel

Szukam kobiet BBW SBBW feedee

Polecane posty

34 minuty temu, Wolfram141 napisał:

Znajdzie się tu jakaś kobieta Bbw z Małopolski lubiącą dominować? 

może tak ...

szukaj ... w internecie pewnie znajdziesz ale nie wiem, czy na tym forum

inna sprawa sam lubię kobiety plussize ale kompletnie nie rozumiem fascynacji chorobliwą otyłością powodującą choroby i inwalidztwo. W takiej sytuacji należy - gdy mężczyzna się zakocha w takiej kobiecie - nakłaniać do terapii i wspierać oraz dbać o jej zdrowie a nie nakłaniać do dalszego tycia bo się ma taki fetysz. Paskudne

https://64.media.tumblr.com/1aba9efc7dbdc146335edb45426ee243/tumblr_nyhoskMDVK1qih7bwo2_1280.jpg

 

 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Dla mnie idealna to tak 170 cm 90 -140 kg duży tyłek połączony z masywnymi udami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wolfram141 napisał:

Jestem tego samego zdania. Dla mnie idealna to tak 170 cm 90 -140 kg duży tyłek połączony z masywnymi udami. 

170cm i 90kg  to kobieta plussize dla mnie zaakceptowania ale 170cm i 140kg to choroba. Jeśli piszesz że interesujesz się takimi czyli ssbw i na dodatek "feede" to znaczy niestety, że jednak akceptujesz patologię. Bo nie napisałeś, że lubisz kobiety o masywnych udach i dużej pupie tylko sbbw feede

https://64.media.tumblr.com/65274cd0cf4bcdc350f4302b3268e209/tumblr_ov7mc7Q6xh1vf76fpo1_1280.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wolfram141 napisał:

Bez takiego brzucha reszta jest ok 

to zupełnie mylnie piszesz. Kobieta z masywnymi udami i wydatną pupą wygląda tak:

https://thumb-p9.xhcdn.com/a/H8ENH4L10WDBNpf8BgrpKQ/000/313/266/779_1000.jpg

ale nie jest to sbbw feed.

Coś kręcisz. Mam wrażenie, że jednak lubisz ssbw i takiej szukasz ale zostałeś przeze mnie zawstydzony tym, że chcesz kobiety doprowadzać do chorobliwej otyłości i teraz kręcisz, że nie jest tak tylko inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Wolfram141 napisał:

To gdzie szukać takiej kobiety macie jakiś sprawdzony portal? 

przecież możesz dać ogłoszenie do dowolnego portalu z ogłoszeniami typu sympatia tylko napisać o jaką kobietę ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężko tam o kogoś normalnego 

Edytowano przez Wolfram141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś portal z dominami/uległymi. Szukam puszyste dominy. Z tego co zauważyłem większe panie raczej nie lubią dominować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wolfram141 napisał:

Właśnie ciężko tam o kogoś normalnego 

no jeśli szukasz kogoś, kto jest SBBW po to aby ją dalej tuczyć to taka relacja a priori nie jest normalna.  Jeśli lubisz atletyczne kobiety o masywnych udach i wydatną pupą to możesz wbrew pozorom znaleźć takie w swoim otoczeniu bo takich kobiet wcale nie ma mało. Podejdź, zagadaj, zaproś na kawę. Nie rozumiem po co szukać przez jakieś portale. Natomiast jeśli szukasz bo jest to coś więcej niż preferencje - bo masz taki fetysz i chcesz je jeszcze bardziej utuczyć (feeders), to już faktycznie będzie trudno bo chyba mało kobiet SBBW jest zadowolona ze swojego wyglądu i raczej dążą aby zgubić kilogramy niż jeszcze przytyć. Ale to już normalne nie jest.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×