Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
memisekstyle

Czerwone place na twarzy zwłaszcza pod oczami i wymioty czego to oznaka?

Polecane posty

Nad ranem o godzinie 6 się przebudzilam ponieważ strasznie źle się czułam. Zebralo mnie na wymioty.. po tym położyłam się spać. A gdy wstałam zobaczyłam w lustrze całą czerwoną twarz takie jakby place/wysypka. Nie potrafię tego określić dokładnie bo pierwszy raz mam coś takiego i to nie są krosty. Najbardziej pod oczami mam te czerwone.  Też mnie to nie boli. Ani nie swędzi. Wyglądam jak pobita, jakbym miała obitą twarz.  Dziś co u siebie zaobserwowałam to obniżone samopoczucie, ból głowy. I ból gardła po wymiotach. Teraz jest troszkę lepiej jeśli chodzi o ten ból gardła ale rano nawet mówić nie mogłam bo tak bolało jakbym przeziebiona była. Nie jestem w stanie określić dokładnie czy coś nie dobrego zjadłam, raczej nie. Normalny obiad i orzechy. Na początku myślałam, że orzechy ale nie bo dziś zjadłam i jest normalnie. Z resztą jedyne co zwymiotowałam to obiado/kolację która zjadłam około 22.. Ale ja na nic nie byłam nigdy uczulona i tylko ja po tym obiedzie miałam taką reakcję. Miałam też styczność z takim białym kwiatem który rósł kolo bloków, został mi zerwany i sobie kilka razy powąchalam i faktycznie blisko twarzy trzymałam ale go wyrzuciłam bo nie był o ładnym zapachu. Wiec nie wiem czy to może być przyczyną? ten kwiat to taki biały trochę podobny do bzu. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×