Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam Teraz dni Płodne Dokładnie 28 29 30 Sierpnia Są to dni Płodne .  Jak Raz Dziennie W Każdy Dzień Będę się Kochała z Partnerem A są 3 dni to Zejdę W Ciążę? Bardzo mi zależy..  obojętna płeć.  3 dni 28 29 30 Sierpnia dni Płodne raz w łez dym dniu będę się kochala tylko że z palcem w pochwie . Bo Wychodzi W trakcie seksu i spuszcza  sie poza pochwal. Czy Jest możliwe w ciągu tych 3 dni Jaka jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, CocoLoco napisał:

Mam Teraz dni Płodne Dokładnie 28 29 30 Sierpnia Są to dni Płodne .  Jak Raz Dziennie W Każdy Dzień Będę się Kochała z Partnerem A są 3 dni to Zejdę W Ciążę? Bardzo mi zależy..  obojętna płeć.  3 dni 28 29 30 Sierpnia dni Płodne raz w łez dym dniu będę się kochala tylko że z palcem w pochwie . Bo Wychodzi W trakcie seksu i spuszcza  sie poza pochwal. Czy Jest możliwe w ciągu tych 3 dni Jaka jest szansa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego raz dziennie. Nie rozumiem co to ma do rzeczy w związku z płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CocoLoco napisał:

Mam Teraz dni Płodne Dokładnie 28 29 30 Sierpnia Są to dni Płodne .  Jak Raz Dziennie W Każdy Dzień Będę się Kochała z Partnerem A są 3 dni to Zejdę W Ciążę? Bardzo mi zależy..  obojętna płeć.  3 dni 28 29 30 Sierpnia dni Płodne raz w łez dym dniu będę się kochala tylko że z palcem w pochwie . Bo Wychodzi W trakcie seksu i spuszcza  sie poza pochwal. Czy Jest możliwe w ciągu tych 3 dni Jaka jest szansa?

Możesz to przetłumaczyć na polski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Annn2020 napisał:

A jest możliwość żebyś napisała to po polsku? 

Mam Dni Plodne 28 29 30 Sierpnia  Wtedy Będę się Kochała Uprawiala Sex.  Nie Spuszczas się. Palcem Wloze Sperme za Każdym Razem. Jest Szansa na Ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kogoś wrobić w ciąże to lepiej tego nie rób bo zniszczysz mu życie wrabiając go i biorąc alimenty, chyba ze chcesz z nim po tym być to z n pogadaj. A co do pytania to szybciej Ci się uda jak weźmiesz strzykawkę, ustawisz się tak by ma była do góry nogami, włóż strzykawkę jak najgłębiej i wciśnij do środa spermę ze strzykawki, siedź w tej pozycji kilka minut żeby sperma spłynęła w głąb, ale nie masz 100% na ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×