Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malia

Ktokolwiek widział Ktokolwiek wie

Polecane posty

Pochodzę z okolic Koła (Wielkopolska). 

Od ponad roku dowiedziałam się, że z mojego domu są zamieszczane materiały (nagrania audio, video) w Internecie. Nie tylko z domu, ale także z miejsc w jakich się znajduję jak praca (jak jeszcze pracowałam), sklepy, instytucje itd. Sądzę, że także są zamieszczane informacje nieprawdziwe. Ciągnie się to już od kilku lat. 

 Pracowałam w Saint-Gobain w Kole, gdzie wszystko się zaczęło, a jak zaczęłam się domyślać to po prostu mnie wyrzucono. 

Poszukuję życzliwych osób, które będą mogły mi pomóc w odszukaniu tych materiałów. Może Wasi znajomi coś słyszeli, jeśli byście mogli popytać będę przeogromnie wdzięczna. 

Jestem przez nich wykorzystywana, czerpią z tego najzwyczajniej korzyści finansowe. Są tak bardzo zakłamani, że nawet twierdzą, że mają dowody na to, że brałam pieniądze.

To co się dzieje wokół mnie to istny obłęd, ludzie nagrywają rozmowy, przesyłają je gdzieś, komuś, a jeszcze później je przerabiają na własne potrzeby...

Proszę Was o pomoc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jaka masakra. 

To jest dobrze uknuta intryga.

Wydaję mi się, że miałam się o tym dowiedzieć,  tylko specjalnie mi nie powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×