Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shark

Nawracające infekcje intymne

Polecane posty

Hej, przychodzę z problemem nawracających infekcji, które dotyczą mnie oraz mojego partnera. Ciągnie się to już miesiącami jak i nie latami. Pomimo stosowania się do zaleceń lekarzy, ciągłego leczenia, dbania o higienę to one wciąż są. Tym razem tak samo nawróciły, zrobiliśmy wymazy. U mojego faceta wyszło, że ma infekcje, u mnie wyszło że wszystko jest w porządku. Nie jestem tego taka pewna bo zauważyłam u siebie objawy tj. nieprzyjemny zapach czy lekki nalot wokół warg. Żaden lekarz nie jest mi w stanie poświęcić wystarczająco dużo uwagi żeby pomóc mi zakończyć te problemy raz na zawsze bo moje wizyty wyglądały tak, że lekarz się przyjrzał, stwierdził okiem że to np. infekcja grzybicza, przepisał leki i to było tyle z wizyty. Dlatego chcę się doradzić bo jestem bezradna, nie wiem jakie kroki podjąć. Czy może powinnam jakieś badania wykonać poza wymazem z pochwy? Albo ktoś z was miał podobnie i powie jak się uporać z tym żeby nie wracały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Shark napisał:

 U mojego faceta wyszło, że ma infekcje, u mnie wyszło że wszystko jest w porządku.

jeśli facet -zakładam, że dość młody - ma infekcje to trzeba na niego zwrócić uwagę. Facet ma takie warunki anatomiczne, że normalnie rzadko miewa infekcje intymne (w odróżnieniu od kobiet, u których infekcje z racji na krótką cewkę moczową mogą zdarzać się częściej). Dlatego jeśli u faceta pojawia się taka infekcja to wymagać to musi starannej konsultacji urologa i dokładnych badań. U facetów powyżej 40 roku życia trzeba sprawdzić czy nie ma już przerostu prostaty a u młodszych czy nie ma infekcji dróg moczowych albo zapalenia ropnego prostaty. Jeśli oboje macie infekcje i jesteś mu wierna to przypuszczalnie on regularnie  zaraża Ciebie - dlatego do czasu dokładnego wyjaśnienia sprawy seks tylko w kondomie bez dotykania członkiem twoich miejsc intymnych , bez seksu oralnego i bez wytrysku na Ciebie (tylko w kondom). Facet też powinien dbać oczywiście o higienę - mycie jak najczęściej i używanie płynów do higieny intymnej dla mężczyzn  - takie są. Przydałby się bidet w waszej łazience. Jeśli potwierdzi się ropne zapalenie prostaty (posiew spermy) to leczenie antybiotykiem musi być bardzo długie.

Edytowano przez ddt60
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ddt60 napisał:

jeśli facet -zakładam, że dość młody - ma infekcje to trzeba na niego zwrócić uwagę. Facet ma takie warunki anatomiczne, że normalnie rzadko miewa infekcje intymne (w odróżnieniu od kobiet, u których infekcje z racji na krótką cewkę moczową mogą zdarzać się częściej). Dlatego jeśli u faceta pojawia się taka infekcja to wymagać to musi starannej konsultacji urologa i dokładnych badań. U facetów powyżej 40 roku życia trzeba sprawdzić czy nie ma już przerostu prostaty a u młodszych czy nie ma infekcji dróg moczowych albo zapalenia ropnego prostaty. Jeśli oboje macie infekcje i jesteś mu wierna to przypuszczalnie on regularnie  zaraża Ciebie - dlatego do czasu dokładnego wyjaśnienia sprawy seks tylko w kondomie bez dotykania członkiem twoich miejsc intymnych , bez seksu oralnego i bez wytrysku na Ciebie (tylko w kondom). Facet też powinien dbać oczywiście o higienę - mycie jak najczęściej i używanie płynów do higieny intymnej dla mężczyzn  - takie są. Przydałby się bidet w waszej łazience. Jeśli potwierdzi się ropne zapalenie prostaty (posiew spermy) to leczenie antybiotykiem musi być bardzo długie.

Podpisuje się obiema rękami.

Od siebie dodam jeszcze że warto całościowo patrzyć na organizm i zdrowo jeść,nie chlac, nie jarać.

Osłabiony organizm łatwiej łapie różne syfy, a infekcje lubią powracać kiedy człowiek jest osłabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kobiety mają też po prostu tendencję do infekcji. Trzeba dobrać odpowiednie kosmetyki do higieny, mieć osobny ręcznik do ciała. Po wyleczeniu warto profilaktycznie stosować probiotyki. Co do lekarza, zmień go, szukaj tak długo, aż znajdziesz takiego, który zainteresuje się Twoim leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×