Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agadom1987

Książki dla czwartoklasisty

Polecane posty

Hejka dziewczyny 🙂

Wiem, że do rozpoczęcia roku szkolnego został niecały tydzień, ale miałam już umówione spotkanie z osobą która mi miała sprzedać używane podręczniki, ale okazało się, że sprzedała je już komuś innemu. Chciałam się zapytać, czy znacie jakieś sklepy internetowe które szybko mogłyby mi je przesłać? Wielkie dzięki za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Przed chwilą, Agadom1987 napisał:

Hejka dziewczyny 🙂

Wiem, że do rozpoczęcia roku szkolnego został niecały tydzień, ale miałam już umówione spotkanie z osobą która mi miała sprzedać używane podręczniki, ale okazało się, że sprzedała je już komuś innemu. Chciałam się zapytać, czy znacie jakieś sklepy internetowe które szybko mogłyby mi je przesłać? Wielkie dzięki za pomoc ❤️

Klasa 4 szkoły podstawowej? Przecież dzieciaki w szkole dostają podręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Annn2020 napisał:

Podręczniki dostaniesz w szkole. 

A to nie jest przypadkiem tak, że dostanę tylko te do obowiązkowych przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
50 minut temu, Agadom1987 napisał:

A to nie jest przypadkiem tak, że dostanę tylko te do obowiązkowych przedmiotów?

Wszystkie są obowiązkowe 🙂

Oprócz religii (jeśli posyłasz dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2021 o 16:51, Bluegrey napisał:

Wszystkie są obowiązkowe 🙂

Oprócz religii (jeśli posyłasz dziecko).

Dzięki wielkie, jestem trochę ostatnio zabiegana 😅 A poleciłabyś mi jakąś stronę gdzie można byłoby kupić religię? Do najbliższej stacjonarnej księgarni mam 7 km 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 godzinę temu, Agadom1987 napisał:

Dzięki wielkie, jestem trochę ostatnio zabiegana 😅 A poleciłabyś mi jakąś stronę gdzie można byłoby kupić religię? Do najbliższej stacjonarnej księgarni mam 7 km 😢

Różni nauczyciele korzystają z różnych podręczników. Najpierw musisz się dowiedzieć, co to ma być. Nie ma jednego uniwersalnego podręcznika. Często też rodzice w takich sytuacjach się organizują i jedna osoba kupuje dla wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 13:58, Bluegrey napisał:

Różni nauczyciele korzystają z różnych podręczników. Najpierw musisz się dowiedzieć, co to ma być. Nie ma jednego uniwersalnego podręcznika. Często też rodzice w takich sytuacjach się organizują i jedna osoba kupuje dla wszystkich. 

Sorki za późną odpowiedź. Niestety u nas nie jest nic zorganizowane, każdy myśli o sobie 😕 Wiadomość, jaki podręcznik do religii miałam kupić dostałam jakiś tydzień temu. Zastanawiałam się na allegro, ale ostatnio mnie tam oszukali, i wolę tam nie kupować 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×