Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam 17 lat i jestem w ciąży, mam teraz takie pytanie czy mogła bym w tym przypadku rzucić szkole? Nie wyobrażam sobie chodzenia do szkoły gdy jest dodatkowy stres itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, #karolina napisał:

Witam, mam 17 lat i jestem w ciąży, mam teraz takie pytanie czy mogła bym w tym przypadku rzucić szkole? Nie wyobrażam sobie chodzenia do szkoły gdy jest dodatkowy stres itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli czujesz się dobrze to chodź do szkoły. Fizycznie nie powinno być źle bo po każdej lekcji przecież jest przerwa. Weź też zwolnienie z w-fu i będziesz mogła dodatkowo odpocząć w czasie zajęć. Co do stresu to co masz na myśli? Nauka aż tak cie stresuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, #karolina napisał:

Witam, mam 17 lat i jestem w ciąży, mam teraz takie pytanie czy mogła bym w tym przypadku rzucić szkole? Nie wyobrażam sobie chodzenia do szkoły gdy jest dodatkowy stres itp.

 

Edytowano przez #karolina
Post wstawiony jest kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu boje się że coś może mi się stać wiadomo jak to w szkole ktoś może biec popchnąć mnie i już coś się dzieje. Dlatego chciała bym rzucić szkole tylko nie wiem czy mi będzie wolno . Wiem że każdy ma obowiązek dopóki nie skończy 18lat ale czy może być tak jak w mojej sytuacji że ze względu na ciążę w tym wieku można rzucić szkole?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj sobie w takim razie zalatwic nauczanie indywidualne i nauczyciele będą do Ciebie do domu przyjezdzac. Szkoly nie rzucaj, w tych czasach podstawowe wyksztalcenie to troche wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×