Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jagodaa

Mam 15 lat i problem z mamą

Polecane posty

Witam mam 15 lat i od dawna chciałam napisać o tym ale muszę uzyskać pomoc, bo moja mama od pewnego czasu oszalała. Mieszkamy same i niestety ona przyprowadza swoich facetów i często wychodzi na noc. Rozmawiałam z koleżanką i powiedziała że moja mama powinna cały czas być w domu. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Jagodaa napisał:

Witam mam 15 lat i od dawna chciałam napisać o tym ale muszę uzyskać pomoc, bo moja mama od pewnego czasu oszalała. Mieszkamy same i niestety ona przyprowadza swoich facetów i często wychodzi na noc. Rozmawiałam z koleżanką i powiedziała że moja mama powinna cały czas być w domu. Proszę o pomoc.

Serio? Czy ktoś się nudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lex napisał:

daj spokój mamie, jak będziesz w jej wieku to zobaczysz jak to jest siedziec caly czas w domu z dzieckiem. może zazdrościsz?

Nie zazdroszczę, ona ma 36 lat i co chwilę gdzieś wychodzi, źle się czuję jak mnie zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jagodaa napisał:

Witam mam 15 lat i od dawna chciałam napisać o tym ale muszę uzyskać pomoc, bo moja mama od pewnego czasu oszalała. Mieszkamy same i niestety ona przyprowadza swoich facetów i często wychodzi na noc. Rozmawiałam z koleżanką i powiedziała że moja mama powinna cały czas być w domu. Proszę o pomoc.

Twoja mama jest kobietą i potrzebuje mężczyzn do swoich potrzeb, po prostu ma potrzeby seksualne i widocznie uprawia seks to nic złego, powinnaś się cieszyć że twoja mama ma dobre życie seksualne. Skoro piszesz że ma "facetów" i często wychodzi. Może jej zazdrościsz że ma powodzenie u facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Matyldasexy napisał:

Twoja mama jest kobietą i potrzebuje mężczyzn do swoich potrzeb, po prostu ma potrzeby seksualne i widocznie uprawia seks to nic złego, powinnaś się cieszyć że twoja mama ma dobre życie seksualne. Skoro piszesz że ma "facetów" i często wychodzi. Może jej zazdrościsz że ma powodzenie u facetów 

To chore że mnie zostawia, zachowuje się jak ..., moja koleżanka powiedziała że to nie odpowiedzialne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2021 o 14:22, lex napisał:

To jest czlowiek i do tego kobieta. Zdaje sie po 35 roku macie najwyzszy popęd sexualny. Nie rób scen. A 15 lat to czas by wziasc sie za swoje życie i zaczac kombinowac jak sie otrzymasz sama, no chyba ze zamierzasz isc na kase do biedry.

Coś bym powiedział, ale brak słów to najlepszy komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×