Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Polxia

Plan treningu personalnego. Jakiś trener pomoże? :)

Polecane posty

Hej, interesuje się ostatnio treningami personalnymi i próbuje sama rozpisywać plany do danej osoby. Znalazłam plan jak na zdjęciu i rozpisałam sobie wszystko, tylko chciałabym porównać sobie to moje z tym co wy rozpiszecie do tego. Jeśli jakiś trener ma chwilkę czasu to chętnie zobaczę jak to robi specjalista. Z góry dziękuję :)) 

Waldek, 50 lat, 186cm, 90kg


Prezes dużej firmy. Praca siedząca w biurze lub samochodzie. Brak wcześniejszej aktywności fizycznej. 
Ma zwiększony kąt przodopochylenia miednicy. Stwierdzono u niego płaskostopie, narzeka również
na ból kolan. Jego celem treningowym jest pozbycie się przewlekłego bólu oraz rozbudowa masy 
mięśniowej głównie górnej części ciała. Ma czas i pieniądze na 4 jednostki treningowe w tygodniu.
Przedstaw: 
1. Ogólny plan działania oraz określ priorytety względem celów. Wymień mięśnie, które wymagają
wzmocnienia. Uzasadnij wybór metody treningu siłowego uwzględniając ilość powtórzeń oraz czas 
przerwy między seriami. 
2. Ustal cele krótko i długo-terminowe w kontekście osiągnięcia celów klienta. 
3. Rozpisz przykładową jednostkę treningową wg planu wszechstronnego toku jednostki treningu 
personalnego oraz krótko wyjaśnij jak będziesz periodyzował ten plan w przyszłości

Edytowano przez Polxia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×