Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iXper

Czy to normalne, że jest mi smutno z tego powodu?

Polecane posty

Uważam, że to bardzo niesprawiedliwe, że kobiety muszą znosić okres i poród, czasami jak o tym myślę to dostaje wręcz doła na kilka dobrych godzin. Ja jako chłopak powiem szczerze, że chciałbym aby z dnia na dnia rodzić i zmagać się z okresem musieli wszyscy księża, politycy (a przynajmniej ci prawicowi), lekarze, brzuchaci Janusze sprzed TV i może by się wreszcie podejście Polaków do tych kwestii zmieniło. Jestem bardzo empatyczną i wrażliwą osobą i wiem, że natury nie zmienie, ale jest mi poprostu przykro, że kobiety to przeżywają a my nie, mimo że doskonale wiem, że nie jest to przyjemne to czasem chciałbym dostawać miesiączki aby była jakaś sprawiedliwość 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2021 o 17:23, iXper napisał:

Uważam, że to bardzo niesprawiedliwe, że kobiety muszą znosić okres i poród, czasami jak o tym myślę to dostaje wręcz doła na kilka dobrych godzin. Ja jako chłopak powiem szczerze, że chciałbym aby z dnia na dnia rodzić i zmagać się z okresem musieli wszyscy księża, politycy (a przynajmniej ci prawicowi), lekarze, brzuchaci Janusze sprzed TV i może by się wreszcie podejście Polaków do tych kwestii zmieniło. Jestem bardzo empatyczną i wrażliwą osobą i wiem, że natury nie zmienie, ale jest mi poprostu przykro, że kobiety to przeżywają a my nie, mimo że doskonale wiem, że nie jest to przyjemne to czasem chciałbym dostawać miesiączki aby była jakaś sprawiedliwość 😞

Masz rację dlatego było by miło jakby faceci zrobili coś dobrego dla swoich kobiet w tych ciężkich dniach ,a wiele kobiet słyszy,że skoro inne rodzą to Ty też jakoś urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×