Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agata1a

Szpary między zębami po aparacie

Polecane posty

Hej. Nosze aparat ortodontyczny. Konieczne jest uzupełnienie uszczerbionej jedynki. Lekarz który ma wypełnić jedynkę powiedział ze ortodonta powinien wysunąć mi jeszcze jedynki do przodu bo uzupełnienie z jedynki się szybko ukruszy gdyż zeby maja zbyt duży nacisk na dol i jak będę jadła coś twardego to ten kompozyt nie wytrzyma. Powiedziałam to ortodontce i coś tam pozmieniała do tego stopnia ze mam teraz szpary między jedynka mi i dwójkami i jedna dwójka a trójka. Wyglada na to ze prócz tej jedynki to będę miała poszerzyć kompozytem 2 i ta jedna 3. Jestem załamana bo nie tylko nie chce tych kompozytów które nie są na zawsze to jeszcze koszt tego wszystkiego się zwiększy. Myśle czy isc do innego ortodonty się poradzić czy powiedzieć ortodontce ze ma coś zrobic z tymi szparagi i inaczej zeby ułożyć. Moja ortodontka proponowała mi jeszcze zamiast szpar między 2 zrobienie szpary między jedynkami ale to w ogóle nie wchodzi w gre. Ktoś miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam diastemę i ona mi się naturalnie zeszła dzięki aparatowi. Na pewno warto skonsultować się z innym ortodontą, jeśli nie jesteś przekonana do takiej wizji. Ja mam ortodontkę bardzo dobrą, chodzę do Rock Your Smile w Warszawie, od początku wiadomo było, że diastema jest do likwidacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×