Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sabuliga

Helicobacter

Polecane posty

Witajcie wszystko zaczelo sie po nimesilu. Rozbolal mnie brzuch i 3 miesiace potem czyli tydzien temu wylądowałem na gastroskopii eyszlo nadzerkowe zapalenie dwunastnicy i zakazenie hp. Czy da rade to wyleczyc duomoxem i metronizadolem. Czy sa jakies naturalne metody bo probowalem miodem manuka i sie nie udało 2 miesiace bralem ten miod. Czy sa jakies inne metody leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, miód manuka nieźle leczy egzemy, grzybice i stany zapalne skóry. Przyspiesza też leczenie infekcji oddechowych. Ale zakażenie Helicobacter pylori to znacznie poważniejsza sprawa. W celu eradykacji tej bakterii zwykle stosuje się kombinacje trzech leków, np. omeprazol, amoksycylina i metronidazol, albo omeprazol, klarytromycyna i metronidazol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2021 o 15:22, darko2356 napisał:

Wiesz, miód manuka nieźle leczy egzemy, grzybice i stany zapalne skóry. Przyspiesza też leczenie infekcji oddechowych. Ale zakażenie Helicobacter pylori to znacznie poważniejsza sprawa. W celu eradykacji tej bakterii zwykle stosuje się kombinacje trzech leków, np. omeprazol, amoksycylina i metronidazol, albo omeprazol, klarytromycyna i metronidazol. 

Sluchaj czy przy takiej infekcji bola kosci bo mam też przewlekle ropne zapalenie migdalkow i nwm od czego bo jeszcze mam malo zelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2021 o 15:22, darko2356 napisał:

Wiesz, miód manuka nieźle leczy egzemy, grzybice i stany zapalne skóry. Przyspiesza też leczenie infekcji oddechowych. Ale zakażenie Helicobacter pylori to znacznie poważniejsza sprawa. W celu eradykacji tej bakterii zwykle stosuje się kombinacje trzech leków, np. omeprazol, amoksycylina i metronidazol, albo omeprazol, klarytromycyna i metronidazol. 

A co jesli antybiotyki nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zalecano pić siemie lniane do jedzenia, do tego dieta oparta o mało doprawiony ryż i dróg, najlepiej gotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczenie Helicobacter pylori wspierałam naturalnymi ziołami.  Stosowałam czystek, który zawiera izoramnetynę, znanej ze swojego wpływu na leczenie chorób wrzodowych. Dodatkowo, piłam z czystkek równocześnie napar z liści oregano, które również posiadają te właściwości, oraz olej z czarnuszki łyżkę stołowa na czczo, kminek dodawać wszędzie do sera, ziemniaków, kanapek tak aby łyżeczkę dziennie nam wyszło oraz olej CBD 5% od Cannatopia stosować najlepiej 3 krople rano i 3 wieczorem , dzięki temu olejkowi z konopi mogłam przetrwać mdłości ma tez właściwości łagodzące bólu i ogólnie poprawiło mi się samopoczucie . Dzięki konopi byłam bardziej spokojna i spałam lepiej. W trakcie leczenia skonsultowałam się z konopna farmacja w Poznaniu, gdzie uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Polecam również mieszkankę ziołową o nazwie Heli, którą można znaleźć w tej aptece/zielarni konopnej oraz na ich stronie internetowej wszystkie te zioła . Teraz czuję się znacznie lepiej, a moje objawy związane z Helicobacter pylori ustąpiły. Gorąco zachęcam do skorzystania z tych naturalnych metod leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×