Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mika.okkk

Eks

Polecane posty

Nie jestem z chłopakiem od 9 miesięcy on zerwał ja nie zareagowałam na to bo oboje byliśmy toksyczni po paru miesiącach znalazł nową dziewczynę rozmawialiśmy codziennie ze sobą dalej i spędzaliśmy dalej czas aż wyszło tak że śpię drugi tydzień u niego i dogadujemy się świetnie jego dziewczyna cały czas pisze a on jej nie odpisuje nie ukrywam, że do czegoś dochodzi między nami w sumie dalej go kocham i chciała bym zawalczyć o niego ale boje się poruszyć ten temat bo boje się tego że on powie ze jednak kocha tamtą nigdy się tak nie dogadywaliśmy jak teraz i nie wiem co mam zrobić macie jakieś sposoby na to żeby wrócił byłam z nim naprawdę długo a teraz oboje bardziej dorośliśmy i zrozumieliśmy co zle robiliśmy i wydaje mi się że mogło by nam się udać ale nie wiem jak się zabrać za to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mika.okkk napisał:

Nie jestem z chłopakiem od 9 miesięcy on zerwał ja nie zareagowałam na to bo oboje byliśmy toksyczni po paru miesiącach znalazł nową dziewczynę rozmawialiśmy codziennie ze sobą dalej i spędzaliśmy dalej czas aż wyszło tak że śpię drugi tydzień u niego i dogadujemy się świetnie jego dziewczyna cały czas pisze a on jej nie odpisuje nie ukrywam, że do czegoś dochodzi między nami w sumie dalej go kocham i chciała bym zawalczyć o niego ale boje się poruszyć ten temat bo boje się tego że on powie ze jednak kocha tamtą nigdy się tak nie dogadywaliśmy jak teraz i nie wiem co mam zrobić macie jakieś sposoby na to żeby wrócił byłam z nim naprawdę długo a teraz oboje bardziej dorośliśmy i zrozumieliśmy co zle robiliśmy i wydaje mi się że mogło by nam się udać ale nie wiem jak się zabrać za to. 

Czyli wpadłas jak śliwka w kompot. Powiem Ci tak-zakochany mężczyzna nie che mieć dwóch. To kosztuje dużo uwagi, trzeba się nakombinować no i jeszcze przypal jak się straci ukochana. 

On cię nie kocha, ale teraz ma dwie które się o niego będą kłócić. Sypia z tobą ale nie zerwał z dziewczyną-mógł to zrobić, no ale po co. 

Sama powinnaś zadać sobie pytanie czy chcesz kogoś takiego. Moim zdaniem nie warto bo się przejedziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie śpisz u niego ale boisz się że on kocha swoją dziewczynę? Nie wiem czy płakać czy śmiać się 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×