Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barabarabab

Czy jak facet ..

Polecane posty

Najpierw pisze, ze mu sie podobam i ze jestem piekna po czym ja dziekuje i nawzajem, a on odpowiada kciukiem po czym milknie na tydzień znaczy że ma w du..?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już milczał 2 tygodnie, zresztą widzieliśmy się tylko jeden jedyny raz. To logiczne, że nie musi pisać często ale raz na tydzień jeśli faktycznie mu zależy na tej znajomości, byłoby miło. Chociaż nie spotkałam się z tym żeby zainteresowany facet pisał tak rzadko. Po naszym spotkaniu się mega wygłupiłam i teraz nie chcę się narzucać. Jeśli się nie odezwie to dam sobie spoķój. On praktycznie nic o mnie nie wie, nie wie nawet gdzie i do jakiej pracy wyjechałam za granicę to takie dziwne że nie odzywam się pierwsza skoro nie zapyta nawet jak samopoczucie itp. Według mnie albo ciągle szuka i trzyma mnie w rezerwie albo liczy na seks. A ja przygód nie szukam. Może mu napisać żeby niepotrzebnie robił sobie nadzieję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się więc powinnaś wyczuć jego intencje. Piszesz, że masz doświadczenie i podejrzewasz go o brak zainteresowania Twojąosobą więc zaufaj intuicji. Napisz mu, że przez ten czas (7 dni) wiele się zmieniło.  Kwiaty trzeba podlewać znacznie częściej zanim stracą swoje piękno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jakieś duże, ale zawsze faceci odzywali się regularnie tzn tak co 2-3 dni zapytać czy wszystko ok, napisać miłego dnia ale to były najrzadsze kontakty. No ale z Twojej strony jak to wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziećco o tym myślę. Nie znam tego pana, nie wiem co was łączy, nie znam oczekiwań obu stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×