Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania1994

Problemy zdrowotne po szpitalu psychiatrycznym

Polecane posty

Mam problem ze zdrowiem po szpitalu psychiatrycznym.Trafiłam do szpitala psychiatrycznego z powodu uzależnienia od leków nasennych,a konkretnie od clonazepanu.W szpitalu spędziłam 7 tygodni,przez ten okres czasu dostawałam dużo leków około 10-15 różnych 3x dziennie.Do 3 tygodnia wszystko było w porządku,po około 3 tygodniach zauważyłam,że leki przestały działać,dodatkowo moja waga przestała spadać.Do 7 tygodnia przytyłam łącznie 21kg.Myślałam że to wina leków i po wyjściu ze szpitala jak odstawie to będzie wszystko w porządku.Po wyjściu ze szpitala wróciłam do regularnego jedzenia i normalnego trybu życia,zaczęłam się odchudzać.Ćwiczyłam,biegałam 30 minut dziennie ,jadłam 2500kalorii i brałam suplementy które nie działały.Nie stety nic sie nie działa ,waga wręcz szła do góry,przytyłam jeszcze 6kg wciągu 2 tygodni!. Zaczęłam zmniejszać kalorie,i dokładać minuty cardio.Aż doszłam w ciągu 12 tygodni do 1000kcall i 90minut cardio.Po tym okresie waga nic nie spadła,ale też nie wzrosła już.Zaniepokoiłam się zrobiłam badania.Badania krwi w normie,hormony tarczycy w normie.Dostałam od lekarza spironol na pozbycie się wody,ponieważ podejrzewał że to zatrzymywanie płynów w organizmie.Dostałam dawkę 100mg.Po 2 tygodniach zero rezultatów,nic więcej nie wydalałam moczy niż przed braniem leku.Lekarz zmienił lek na furosemid.I znowu 2 tygodnie i nic.Miałam badane nerki,badanie usg jamy brzusznej,badania krwi,cukru,hormonów praktycznie wszystko było w porządku i w normie.Nic nie mogłam schudnąć,a w szpitalu się roztyłam.Więc spróbowałam diety 500 kalorii ,bo nic już nie szło.W ciągu 3 miesiecy nic nie schudłam!Nic nie czułam głodu na tych 500 kcall,dodatkowo biegałam 60 minut dziennie.Nie odczuwałam skutków diety,nie czułam wielkiego zmęczenia ,nie czułam głodu nic,nie wiem jak to możliwe,ale na takiej diecie to nawet bez ruchu się chudnie do pewnego momentu,a u mnie nic.Dietetyk również był zaskoczony,po tym okresie próbowaliśmy rożnych diet,ketoza ,dieta zbilansowana,dieta o niskim ig , nie stety do dzisiaj na żadnej diecie nie schudłam ,minęło już 1,5 roku od wyjścia ze szpitala,a moja waga to 94 kg przy 168cm wzrostu.Żadne też leki nie działały,leki diuretyczne nie działały,kawa nie działała,suplementy nie działały,po prostu nic.W końcu lekarz podał mi dożylnie furosemid,oczywiście nic się nie stało,lek nie zadziałał.Lekarz żeby sprawdzić to co mowie,że żadne leki na mnie nie działają,podał 10 jednostek insuliny żeby sprawdzić czy cukier spadnie i nic się nie stało,później 20 jednostek i też nic,cukier nie spadł.Żaden lekarz nie wie co sie dzieje z moim organizmem,ja też jestem przerażona.Leki podawane doustnie,dożylnie,domięśniowo nic nie działają,dodatkowo nie chudnę nawet na 500 kcall.Proszę o pomoc co dalej robić,do jakiego lekarza się udać,może ktoś poleci jakiegoś dobrego lekarza który może mi pomóc.Dostałam strasznej depresji od tego stanu,chciała bym schudnąć a nie mogę,leki nie działają,kawa nie działa,alkohol też nie działa,zdarzały się dni że piłam z depresji ale alkohol nie zadziałał tak jak inne rzeczy,wiem że to może wydawać sie abstrakcyjne ale nie stety tak jest.Proszę o pomoc.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


 przy depresji często lekarze zapominają o tak ważnej suplementacji Ja stosowałam olejek CBD 5% essenz decarboxylated i brahmi  witamine b3, b6, D, kwas foliowy i omega 3 z oleju konopnego ...przetestujcie ten zestaw ...większość produktów znajdziecie tu konopiafarmacja.pl i polecam z całego serca. Miałam depresję i okropne migreny , bezsenność  Brałam leki od lekarza, ale kiedy do swojej kuracji dołączyłam suplementację i  olejek cbd… CUDO! Zaczęłam normalnie spać po nocach, uspokoiłam się, zrelaksowałam, a ból głowy odchodził natychmiast. Ten olejek to jak połączenie tabletki przeciwbólowej i środka na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×