Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Adios5

Moje dziecko będzie miało kolejną operację

Polecane posty

Dowiedziałam się dziś że lekarze w skutek komplikacji pierwszej operacji są zmuszeni po raz kolejny operować mojego synka.

Od poprzedniej operacji minął zaledwie tydzień.

Jestem przerazona ponownym cięciem rany,zakladaniem cewnika, wenflonów..

Przy synku jestem silna i uspokajam go...on sie boi..

Miałyscie taką sytuację? Jak dzieci reagują na ponowną narkozę, czy szybko dochodzą do siebie?

Jestem strzępkiem nerwów..

Poprzednia operacja poszla dobrze, syn zaczął dochodzić do siebie,znikaly kolejne rurki,wkłucia..a teraz znowu to samo..

Jak sobie poradzić..jak go uspokoić..

Ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ważne żeby dla dziecka być wsparciem i nie pokazywać swoich leków i nerwów związanych z sytuacją. To trudne ale niebywałe istotne dla dziecka bo musi mieć gdzieś oparcie, czuć spokój i wiedzieć, że będzie dobrze. Jeszcze się zdąży zmartwić w życiu, nie musi teraz, nie w takim wieku mimo, że sytuacja jest bardzo poważna. Rodzice mają taką moc bo dzieci im najbardziej w świecie ufają i chylę czoła dla wszystkich rodziców, którym takie sytuacje się przydarzyły. Jedynie co mogę radzić to psycholog dla siebie, aby złagodzić stres poprzez chociażby rozmowę i szukanie technik wyciszenia, prób złagodzenia nerwów oraz może dla dziecka jeżeli on również mocno przeżywa sytuacje, za bardzo rozumie co się dzieje i ciężko mu z tym żyć. Trzymam kciuki, aby wszystko się dobrze złożyło. Jesteś Mamą przez duże M! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×