Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich 

Chciałabym ostrzec wszystkie kobiety będące w ciąży przed stosowaniem olejku CBd . 
Nie róbcie krzywdy własnemu dziecku, teraz zostały mi tylko łzy , nie mogę się pozbierać ze zrobiłam dziecku krzywdę.  Bałam się brać leki przeciwbólowych żeby nie zaszkodzić a  brałam olejek z myślą ze jest bezpieczny. Tak tez mi powiedziała osoba która ma firmę produkująca olejki . Ze ma wiele zalet i jest bezpieczny w ciąży , pozbawiony środków psychotropowych.Jak babcine zioła. 
Jestem wrakiem człowieka nie potrafię się pozbierać . 

Edytowano przez Kat4131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdania są podzielone czy można stosować. Czy nie można.Ja bym się wstrzymała .A konkretnie co jest z dzieckiem nie tak i czy na pewno to po olejku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko urodziło się z bardzo mała wagą, małą główka 😥i innymi wadami wrodzonymi,  chce tylko ostrzec inne kobiety ze olejek CBd w ciąży wyrządza więcej szkód niż korzyści . Owszem pomógł mi na ból , na inne rzeczy ale wyrządził szkody dziecku, nigdy bym się nie zdecydowała gdybym wiedziała jakie będą tego konsekwencje … 
Czasu nie cofnę niestety ,wszędzie trąbią o szkodliwości alkoholu a o CBd nikt nie pisze . Nie mogę sobie wybaczyć ze zaufałam komuś nt tego olejku . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2021 o 23:38, Kat4131 napisał:

Dziecko urodziło się z bardzo mała wagą, małą główka 😥i innymi wadami wrodzonymi,  chce tylko ostrzec inne kobiety ze olejek CBd w ciąży wyrządza więcej szkód niż korzyści . Owszem pomógł mi na ból , na inne rzeczy ale wyrządził szkody dziecku, nigdy bym się nie zdecydowała gdybym wiedziała jakie będą tego konsekwencje … 
Czasu nie cofnę niestety ,wszędzie trąbią o szkodliwości alkoholu a o CBd nikt nie pisze . Nie mogę sobie wybaczyć ze zaufałam komuś nt tego olejku . 

Bardzo mi przykro z tego powodu ale w ciazy to nawet nie mozna uzywac sztyftu do nosa w razie przeziebienia. Niestety wiele olejkow jest zakazanych w wiekszoci przez to ze nie ma dowodow ze nie szkodza plodowi. 

Duzo zdrowia zycze dziecku a ty sie nie obwiniaj. Celowo przeciez tego olejku nie bralas zeby zaszkodzic dziecku. Teraz skup sie na tym jak pomoc dzieciakowi bo dodatkowy stres mamy mu nie pomoze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×