Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blackopium25

Ciąg dalszy ehhh

Polecane posty

Wracając do poprzedniego tematu mojego stalkera dzisiaj oznajmiłam że mam urlop 8 dni a po jego minie było widać takie zmieszanie zaskoczenie później podchodził kilka razy upewniał się czy aby tylko te 8 dni i czy na pewno wracam tutaj do pracy i takie smutne miny robił ...Zaczął być chamski co do mojego chłopaka i nie chce już z nim pracować na jednym stanowisku próbowałam już go ignorować ale robi wszystko aby zwrócić na siebie uwagę gadał z inną dziewczyną w pracy to patrzył czy nie patrze tu zagaduje zaczepia co chwilę nawet dotknol mnie obejmując za barki od tyłu patrząc prosto na mojego chłopaka . Zawsze jako pierwszy wychodził z pracy aż się kurzylo za nim a teraz nagle czeka na gong z nami i wychodzi ogląda się wsiada do auta odczekuje chwilę i dopiero jedzie chciałam sprawdzić go i zaobserwowałam go na Insta to orazu polubił kilka zdj i zaczął obserwować .Dzisiaj jak trochę klucilam się z chłopakiem w pracy to tak ukradkiem się przyglądał później podszedł zaczepił i zapytał czy wszystko okey Co Zrobić z Takim Typem ?!! Nie ma możliwości aby zmienić zmianę ani jemu ani nam a zmiana pracy też nie wchodzi w grę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×