Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bringy

Perfumy na prezent dla kobiety

Polecane posty

Jakie fajne polecicie perfumy dla kobiety, która lubi takie mocno kobiece zapachy, raczej słodkie, ale nie mdłe? Szukam na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest łatwo wybrać komuś perfumy, bo jednak każdy ma swój gust. A wiesz może mniej więcej jakiej marki teraz używa perfumy? Albo nawet przejdzie się razem do sklepu i niech sama wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości, ta osoba mieszka daleko i za 2 tygodnie jedziemy w odwiedzinach i już wtedy muszę mieć prezent. Poza tym to ma być niespodzianka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ! Może wiesz jakie wpadną w jej gusta? Lancome Idole - szyprowo – kwiatowe perfumy, nieco dziewczęce i zmysłowe. Moim zdaniem przepiękny zapach. Na aleperfumeria.pl są w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skinnny - strzał w dziesiątkę! Obdarowana bardzo się z prezentu ucieszyła i zapach z tego co mówi nieziemski. Kupione w promocji, to jeszcze taniej wyszło 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, bo to jedne z moich ulubionych i wydaje mi się, że każdej kobiecie się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, skinnny napisał:

No to się cieszę, bo to jedne z moich ulubionych i wydaje mi się, że każdej kobiecie się spodobają.

Znam osoby, które ich wręcz nie znoszą 😉 Generalnie perfumy to bardzo ryzykowny prezent, dlatego tym bardziej fajnie, że trafiłaś w gusta 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja perfumy zawsze kupuję w perfumerii AlePerfumeria. Zakupy u nich można robić stacjonarnie i online. Mają szeroki wybór perfum, więc wybór nie powinien być trudny (przynajmniej dla mnie nie jest).

 

Edytowano przez Lilusia58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję perfum przez internet. Jakoś nie ufam. Pójdę sobie do drogerii, popsikam parę razy i wtedy wiem czego chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2021 o 22:55, *Małgośka* napisał:

Znam osoby, które ich wręcz nie znoszą 😉 Generalnie perfumy to bardzo ryzykowny prezent, dlatego tym bardziej fajnie, że trafiłaś w gusta 😉 

Może i tak, ale jeśli znasz w miarę gust danej osoby to raczej taka sytuacja się nie zdarzy. Sama często dostaję w prezencie perfumy i dzięki temu odkrywam nowe zapachy. Są mniej lub bardziej przeze mnie lubiane, ale używam wszystkich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×