Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mika.okkk

Ex

Polecane posty

Witam nie jestem z chłopakiem już 9 miesięcy od 5 miesięcy jest w związku dalej utrzymujemy kontakt ostatnio na imprezie zostawiłam u niego telefon torebke i kiedy wróciłam po swoje rzeczy przejrzał mi zdjęcia wiadomości wszystko następnego dnia umówiłam się z kolegą ale przed tym spotkałam się z byłym i zaczął się drzeć że nie powinnam się z nim spotykać że to zły chłopak że on się martwi że widział moje wiadomości z nim gdy zostawiłam telefon i chciał ze mną jechać a jego dziewczyna była wtedy u niego dlaczego aż tak się martwi i chciał ze mną jechać skoro ma dziewczyne która była u niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zerwać zapomniec od razu więc jego zachowanie może nie w porządku w stosunku do aktualnej dziewczyny ale świadczy że martwi się o ciebie i nie chce twojej krzywdy. Ja bym poszukał raczej informacji o tym chłopaku bo może mieć rację chyba że lubisz bad bojów, piotrusiów panów , przemocowców itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, normalnyjestem napisał:

Nie da się zerwać zapomniec od razu więc jego zachowanie może nie w porządku w stosunku do aktualnej dziewczyny ale świadczy że martwi się o ciebie i nie chce twojej krzywdy. Ja bym poszukał raczej informacji o tym chłopaku bo może mieć rację chyba że lubisz bad bojów, piotrusiów panów , przemocowców itp.

W tym rzecz że on go nie zna nigdy na oczy go nie widział, myślałam że jego takie zachowanie świadczy o tym że mnie dalej kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×