Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WłochyAla123

Moje życie ma sens?

Polecane posty

Czy moje życie ma sens? 

Popełniłam błąd ponieważ miaŁAM przyjaciólkę, najlepszą, Julię dosłowie przez 8 lat. Kochałyśmy się jak siostry ale to przepadło przez nas dwie. We wakacje miałam 5 okazji do spotkania się bo mi proponowała ale ja odmawiałam. Więc zrezygnowała i teraz ma kilka nowych przyjaciół i razem z nimi mnie nienawidzi. Więc z ona jest skreślona jezeli chodzi o przyjażń. I ja nie moglam sie z nia spotykac bo 3 razy we wakacje sie spotykalam na dluzyszym wyjezdzie z moja kuzynka ktora uwaza sie za moja bff ale nwm czy naprawde nią jest. Nie spotkałam sie z nią od jakiś 3 tyg i nie piszemy prawie wcale i ona tez ma swoich znajomych wiec nwm czy to ma sens, i czy ona tez uwaza mnie za swoją bff. Jeszcze jedna kolezanka, Patrycja  którą tez uwazalam za bff ale mnie ostatnio nie bylo w szkole przez 3 dni i juz znalazla sobie inną kolezanke i z nią siedziala na lekcjach a ja siedzialam sama. Jej nawet nie lubie. Więc nwm czy którakolwiek dziewczyna nadahe się do dluzszej relacji przyjacielskiej. Teraz z Julią jest mi niezręcznie się spotykać. Za niedlugo kończę 8 klasę więc tylko z moją kuzynką bedę mieć kontakt.

Prosze o rade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×