Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Od momentu dostania infekcji stosowałam przez 3 dni (były 3 globulki) Gynoxin Optima. Jakiś czas temu pomogły mi te globulki lecz teraz praktycznie w ogóle nic nie zdziałały. Dalej czuje swędzenie. Dodam, że stosowałam również krem Izovag wraz z braniem globulek, lecz jak swędziało tak swędzi dalej.. Macie jakieś rady poza wybraniem sie do ginekologa? Wizyty są odległe, a nie będę czekała bez żadnych działań na tą wizytę bo wykończę się. Na dodatek czekam na okres, a boję się, że jak nie wyleczę infekcji to jego prędko nie dostanę. :/// Chyba się popłaczę.

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślona_dziewczyna

w aptece Clotidal bez recepty - dużo dobrego o nim słyszałam, spróbuj, może pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to od płynu do prania? Ja osobiście używam tylko proszku lub kapsułek dla dzieci do prania bielizny. Jeśli użyje inną to wszystko mnie tak swędzi, że nerwicy idzie dostać. Ale wizyta u ginekologa Cię nie ominie. Każda infekcję lepiej skonsultować z lekarzem. Spróbuj też podmywać się samą wodą. Ewentualnie mydłem z białego jelenia. A upławy jakieś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Może to od płynu do prania? Ja osobiście używam tylko proszku lub kapsułek dla dzieci do prania bielizny. Jeśli użyje inną to wszystko mnie tak swędzi, że nerwicy idzie dostać. Ale wizyta u ginekologa Cię nie ominie. Każda infekcję lepiej skonsultować z lekarzem. Spróbuj też podmywać się samą wodą. Ewentualnie mydłem z białego jelenia. A upławy jakieś masz?

Wczesniej miałam bo uzywalam globulek ale teraz nie widze zadnych, jedynie śluz przezroczysty lub czasami taki białawy?¿ jak przed okresem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kealia napisał:

Wczesniej miałam bo uzywalam globulek ale teraz nie widze zadnych, jedynie śluz przezroczysty lub czasami taki białawy?¿ jak przed okresem 

To może to po prostu alergia na proszek. Spróbuj zmienić. Co prawda musisz doczekać kilka dni, aż będzie poprawa. Najlepiej używać jakiejś maści łagodzącej. Jak nie przejdzie to do ginekologa. Najlepiej się zapisać teraz jak są takie długie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup clotrimazolum gsk masc  a jak będziesz u ginekologa poproś żeby zapisał Tobie clotrimazolum gsk ale w tabletach dopochwowych, są najlepsze.  Wystarczy korzystanie z toalety w miejscach publicznych, basen, solarium i infekcja gotową. U mnie akurat nawracającą infekcja to przyczyna cukrzycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Come_on_beybe

Maść clotrimazolum jest tylko do użytku zewnętrznego. A clotidal jest bez recepty i składa się z clotrimazolum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masc clotrimazolum + tabletki Lacibios Femina ( wszystko bez recepty). Spróbuj, może zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój przypadek jest podobny do mojego, czyli częste nawracające infekcje, które dają męczące objawy świądu, wysuszenia, upławów, pieczenia oraz ogólnej irytacji, a musisz mieć lek na już to skorzystaj z receptomat.pl i kup macmiror500.

Męczę się z tymi infekcjami od 17 lat. Wracają do mnie średnio co jakieś 3 miesiące. Wydałam na lekarzy baaaardzo dużo pieniędzy, przetestowałam wszystkie dostepne  bez recepty kremy, globulki i powiem z całą odpowiedzialnością, że te preparaty, które są dostępne bez recepty nie są w stanie Nic wyleczyć. Zawierają jedynie substancje łagodzące i nawilżające. Żaden z nich nie ma substancji leczących.( Polecam też glogulki clotrimazolum, globulki pimafucin).

Najbardziej jednak polecam wizytę u ginekologa, on Was przebada i zleci co trzeba. 🙂

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewkaa- Czy moge napisac do Cb na priv ?( w sprawie pewnej Infekcji Intymnej? ) 

Prosze o odp. Pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×