Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gacek

Nieobecni na player

Polecane posty

Czy ktoś ogląda serial Nieobecni na player? Właśnie zaczynam i pierwszy odcinek mega dobrze zapowiada ten serial. Corocznie w Polsce znika bez śladu około 18 tys. ludzi. „Nieobecni” – inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam, ale brzmi nieźle. Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina…Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i jestem pod wrażeniem. W ogóle ostatnio bardzo dużo seriali na player mi się podoba. Poza Nieobecni oglądam też Chyłke i teraz najnowszy serial player Behawiorystę. Wszystkie są genialne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×