Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kokololo

Czy mam sie go bac?

Polecane posty

Jakis czas temu poznalam faceta. Starszy odemnie o 10 lat. Poznalam go w pracy, przychodzil i tak zaczela sie znajomosc. Problem w tym, ze zaczynam sie go bac... Prace zaczynam o 8;30 i juz 2x widzialam go jak stoi niedaleko mojej pracy za rogiem i patrzy kto otwiera. Za pierwszym razem myslalam, ze to ktos posobno, za drugim razem upewnilam sie, ze to byl on. Mimo tego, ze ubral kaptur. No coz otworzylam i udawalam, ze nie widze. Następna sytuacja to taka, że wysyła kolegów zeby patrzyli kto siedzi w pracy, ja czy kolezanka. Potrafia byc tak bezczelnie, ze oni tez na mnie czekaja, przed lokalem a ze ostatnio mialam kaptur i bylam zaslonieta to wszedl to lokalu i wyszedl...z telefonem przy uchu. Troche sie zaczynam bac tego sledzenia, mysle, ze sklamal mnie co do swojego ,,zawodu,, i wcale tego nie robi. Mimo tego, ze przychodzi do mnie codziennie do pracy,, na papierosa,, i mowilam kiedy bede oni i tak mnie potrafią śledzić. Najlepsze jest to, ze jak spytalam o numer to powiedzial mi, ze nie moze podawac. Nie wiem co myslec o tym wszystkim... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kokololo napisał:

Jakis czas temu poznalam faceta. Starszy odemnie o 10 lat. Poznalam go w pracy, przychodzil i tak zaczela sie znajomosc. Problem w tym, ze zaczynam sie go bac... Prace zaczynam o 8;30 i juz 2x widzialam go jak stoi niedaleko mojej pracy za rogiem i patrzy kto otwiera. Za pierwszym razem myslalam, ze to ktos posobno, za drugim razem upewnilam sie, ze to byl on. Mimo tego, ze ubral kaptur. No coz otworzylam i udawalam, ze nie widze. Następna sytuacja to taka, że wysyła kolegów zeby patrzyli kto siedzi w pracy, ja czy kolezanka. Potrafia byc tak bezczelnie, ze oni tez na mnie czekaja, przed lokalem a ze ostatnio mialam kaptur i bylam zaslonieta to wszedl to lokalu i wyszedl...z telefonem przy uchu. Troche sie zaczynam bac tego sledzenia, mysle, ze sklamal mnie co do swojego ,,zawodu,, i wcale tego nie robi. Mimo tego, ze przychodzi do mnie codziennie do pracy,, na papierosa,, i mowilam kiedy bede oni i tak mnie potrafią śledzić. Najlepsze jest to, ze jak spytalam o numer to powiedzial mi, ze nie moze podawac. Nie wiem co myslec o tym wszystkim... 

Masz jakiegoś rosłego kolegę? Powiedz że się boisz typa i żeby udawał twojego chłopaka i zapytał nierobów z czym problem.

Takie sytuacje najlepiej rozwiązywać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

Masz jakiegoś rosłego kolegę? Powiedz że się boisz typa i żeby udawał twojego chłopaka i zapytał nierobów z czym problem.

Takie sytuacje najlepiej rozwiązywać szybko.

Nie mam, ale planuje sie zwolnic z tego miejsca, mam pare dni wypowiedzenia, bo tak sie dogadalam. Dziwna sprawa, numeru Ci nie moge podac, ale za to Cie posledze a razem ze mna moi koledzy. Tak to wyglada. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kokololo napisał:

Nie mam, ale planuje sie zwolnic z tego miejsca, mam pare dni wypowiedzenia, bo tak sie dogadalam. Dziwna sprawa, numeru Ci nie moge podac, ale za to Cie posledze a razem ze mna moi koledzy. Tak to wyglada. 😞

Podejdź do nich (ale nie w jakimś ciemnym miejscu) i zgłoś gdzies to, zwroc uwagę ludziom w twoim otoczeniu np. w pracy, aby zaczęli zauważać tych typów. 

Możesz go też zgłosić-telefon na policję czasem pomaga, a człowiek po drugiej stronie słuchawki potrafi nieraz doradzić. 

Ja bym się bała takich osób i reagowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kabanosy napisał:

no coś ty, z ludziem chcesz miziać się,? po przodkach niewiele futerka ostało, u niektórych to prawie wcale, tylko tu i tam jakaś kitka, pazurkiem tkniesz tylko i kreski zostaną 😏

Nie sprecyzowała, jaki to gatunek

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kabanosy napisał:

faktycznie, no ale jak starszy 10 lat to jakieś długowieczne: Słoń afrykański, Małża geoduck, Żółw olbrzymi, Wal grenlandzki, Jeżowiec (brrr), Gąbka Scolymastra joubini (ponoć 15 000 lat) 😎 tylko słoń z tych ma kępke meszków na czubku wysoko :classic_sleep:🙄

😮 imponuje mi Twoja wiedza zoologiczna, kształcisz się, od kiedy znasz tygrysa? 😮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×