Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pacjent-0

Zagadka

Polecane posty

2 godziny temu, marawstala napisał:

Mickey Rourke choć ciężko go teraz poznać.

Starość nie radość. Pozostało mu jeszcze kilka drinków i paczek papierosów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pacjent-0 napisał:

Starość nie radość. Pozostało mu jeszcze kilka drinków i paczek papierosów. 

 

Chyba robił wszystko by powstrzymać starość... słyszałam, że mocno przesadził z operacjami plastycznymi i stąd ten efekt 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, marawstala napisał:

Chyba robił wszystko by powstrzymać starość... słyszałam, że mocno przesadził z operacjami plastycznymi i stąd ten efekt 

Zwariował. Jak większość sławnych i bogatych ludzi 

Ma pieniądze, sławę i jeszcze chciałbym być  młody i żyć wiecznie. Pewnie nie założył rodziny i mu odbija, bo na starość laski na niego nie lecą.. Na pewno lecą.Wystarczy mieć "bogate" nazwisko he he 

Lemmy posiadał nazistowską kolekcję różnych przedmiotów, pił litry alkoholu i zmieniał kobiety jak paczki papierosów.

Bez względu na to jaką drogę w życiu wybierasz i tak wszystko zostawisz. Rodzina, nazistowskie kolekcje, używki, seks, wszystko to tylko umilacze w drodze do starości.

Pozostaje jeszcze życie klasztorne, wyrzeczenie się wszystkich wymienionych wyżej umilaczy tego świata i dostrzeganie oraz czerpanie radości z najmniejszych rzeczy, które spotykamy na swojej drodze. Myślę, że Rourke coś o tym wiedział. Spójrz tylko: 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że charakterystyczne oblizywanie dolnej wargi pozostało mu chyba do dzisiaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że zagrał świętego : )

No wiesz jak osiągnął jakiś tam sukces, szczyt swoich możliwości to jako bożyszcze kobiet pewnie ciężko mu było pogodzić się z tym, że w pewnym wieku ofert pracy jest coraz mniej... a jego gwiazda zdaje się przygasać... kobiety mają z tym chyba jeszcze większy problem (?) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2021 o 00:20, 3libed napisał:

zawsze był brzydki to dlaczego na starośc miałoby być inaczej ? jak na te lata to nie wyglada wcale żle.

20 lat temu juz wygladal staro.

 

Jedynie w Sin City wyglądał znośnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×