Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
clealine

Czy mówić znajomym z uczelni o covid?

Polecane posty

Jestem studentką i zaraziłam się koronawirusem, gdy przebywałam w mieście rodzinnym podczas długiego weekendu na początku listopada. Ze znajomymi z uczelni nie miałam kontaktu, ale sanepid i tak dokładnie mnie wypytał. Do władz uczelni napisałam sama. 

I teraz mam dylemat, bo nie wiem, czy moja uczelnia postanowi ogłosić nauczanie zdalne - uniwersytety mają autonomię w tym zakresie. A ponieważ w weekend nikt z władz nie pracuje, decyzja pewnie zapadnie gdzieś w poniedziałek po południu. Nie wiem więc, czy mówić moim znajomym (okej, mam tu na myśli jedną/dwie osoby), że mam covid, czy zasłonić się jakimś innym problemem zdrowotnym i udawać zaskoczenie w związku z ewentualnym zdalnym. Nie wiem, jak by zareagowali (klasa mojego młodszego rodzeństwa akurat zareagowała euforią, ale jak do tego podejdą studenci...). Co byście zrobili na moim miejscu? Zaznaczam jeszcze raz, że nie chodzi tu o kwestie rozprzestrzeniania się wirusa, bo nie byłam od tego czasu na uczelni, a obecnie przebywam na izolacji w domu, ale o uniknięcie ewentualnej stygmy społecznej...

Edytowano przez clealine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiej stygmy, co to?

Ja pie.... niech nikt już nic nie mówi nic o tym wirusie to sprawa sama przyschnie

dlaczego nie rozważasz tego w przypadku 300 pozostałych wirusów grypy?

Przecież to oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brokencat87 napisał:

Ja pie.... niech nikt już nic nie mówi nic o tym wirusie to sprawa sama przyschnie 

Dobrze Tygrys piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×